Inčukalnā bojāta tautas nama ēka, Siguldā – dzīvokļa durvis

(Komentēt)
Inčukalnā bojāta tautas nama ēka, Siguldā – dzīvokļa durvis Foto: arhīvs
2017. gada 11. decembris, 9:23

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Siguldas iecirknī pagājušajā nedēļā reģistrēti 26 notikumi, uzsākti 10 kriminālprocesi, viena administratīvā lietvedība un divas resoriskās pārbaudes, kā arī sastādīti astoņi administratīvā pārkāpuma protokoli.

Sestdien ļaundari Atmodas ielā Inčukalnā apskādējuši Inčukalna tautas nama ēku, kurai izsists loga stikls, bet Krišjāņa Barona ielā Siguldā dzīvokļa iedzīvotāji konstatējuši, ka nenoskaidrotos apstākļos it atspiestas balkona durvis. Svētdien turpat Krišjāņa Barona ielā kādā dzīvoklī tika bojātas dzīvokļa balkona durvis un logs, informēja policijā.

Nedēļas sākumā ļaundarība pastrādāta Gaujas ielā Vangažos, kur no kādai firmai piederošās atpūtas telpas tika nozagts video novērošanas serveris, dators un divi monitori.

Kopumā Valsts policijas Siguldas iecirknī uzsākti četri kriminālprocesi par nodarījumiem pret personas veselību, divi – par tīšu mantas bojāšanu un pa vienam par zādzību, par dzimumnoziegumu, par krāpšanu un par tiesas nolēmuma nepildīšanu.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Paziņoti "Spēlmaņu nakts 2018" balvu pretendenti. Visvairāk nomināciju tiek Latvijas Nacionālajam teātrim… twitter.com/i/web/status/1…
aprinkislv
Foto: Kas notiek Inčukalna gudrona dīķos aprinkis.lv/ekonomika/uzne… pic.twitter.com/CMEAHynH9C
aprinkislv
Mārcis Bendiks. Pecunia non olet jeb Nauda nesmird aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/Pza0aXlEW7

Twitter Citi raksta

sigulda_lv
No 23.jūnija līdz 13.jūlijam, tehniskā pārtraukuma laikā, būs slēgts Siguldas Sporta centra peldbaseins un Ūdens at… twitter.com/i/web/status/1…
sigulda_lv
Vasaras saulgriežu pasākumi Siguldas novadā: sigulda.lv/public/lat/jau… pic.twitter.com/JTtzB4nsu4
Adazu_novads
Uguns zieds Jāņuguns uzziedēšanas vakars Ādažos un Festivāla Baltica Novada diena 19.jūnijā goo.gl/NjxANH

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018