Ugunsgrēkos Garkalnes novadā degušas sadzīves mantas un sodrēji dūmvadā

(Komentēt)
Ugunsgrēkos Garkalnes novadā degušas sadzīves mantas un sodrēji dūmvadā Foto: arhīvs
2017. gada 28. decembris, 10:30

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbiniekiem šī nedēļa Pierīgas novados pagaidām pagājusi itin mierīgi. Pa diviem izsaukumu saņemts par nepieciešamu palīdzību pēc ceļu satiksmes negadījumiem Ķekavas un Olaines novados, tajā skaitā viens, kurā no avarējušas automašīnas tika atbrīvoti divi cietušie.

Pirmdien Garkalnes novada Berģos divstāvu dzīvojamās mājas otrajā stāvā bija aizdegušās sadzīves mantas, taču šis negadījums tik novērsts vēl pirms ugunsdzēsēju ierašanās, informēja VUGD. Vēl vienu izsaukumu no Garkalnes novada VUGD saņēma trešdien pēcpusdienā – Upesciemā divstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā bija aizdegušies sodrēji.

Ropažu novada Bajārkrogā VUGD darbinieki otrdien apdzēsa degošu vieglo automašīnu, bet trešdien agri no rīta Viestura ielā Jūrmalā novērsa ugunsgrēka divstāvu dzīvojamā mājā, kur bija aizdedzies dīvāns, kā arī ēkas ārsiena. Vēl pirms ugunsdzēsēju ierašanās no ēkas bija evakuējušies septiņi cilvēki.

Vēl viens izsaukums saņemts no Ikšķiles, kur glābēji savāca no sasista termometra izlijušu dzīvsudrabu.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Līgo pasākumi Pierīgas novados aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/EAiFwhm5pF
aprinkislv
Elīna Garanča: Man nepieciešamas jaunas virsotnes, uz kurām tiekties aprinkis.lv/sabiedriba/cil… pic.twitter.com/Pzlg0l3SG3
aprinkislv
Kodols iesaka. Klaviermūzikas šedevri un rabarberu biskvītkūka aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/LQdEcDBz8U

Twitter Citi raksta

Kekavas_novads
Jāņu ugunskuram Līgo naktī piemīt dzīvinošs spēks – tas silda, piešķirot gada īsākajai naktij īpašu spēku. Vēlu vas… twitter.com/i/web/status/1…
Stopini_Latvia
Priecīgus Līgo svētkus! pic.twitter.com/1f6FJ6Lfog

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018