Nelegālajā ražotnē Ropažu novadā izņemts četrreiz vairāk amfetamīna nekā vidēji gadā

(Komentēt)
Nelegālajā ražotnē Ropažu novadā izņemts četrreiz vairāk amfetamīna nekā vidēji gadā Foto: Valsts policija
2017. gada 28. decembris, 17:00

Valsts policija (VP), apturot nelegālas amfetamīna laboratorijas Ropažu novadā darbību, izņēmusi aptuveni 45 kilogramus amfetamīna, kas ir vairāk nekā četras reizes lielāks apjoms nekā vidēji tiek izņemts gada laikā, preses konferencē paziņoja VP Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes priekšnieks Andrejs Siņavins.

Izņemto narkotisko vielu tirgus vērtība nelegālajā apritē būtu aptuveni 600 000 eiro, sacīja VP Vidzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja priekšnieks Raimonds Kronbergs. Viņš informēja, ka ražotnē atradās profesionāla līmeņa laboratorijas iekārtas, kuru iegādē ieguldīti vismaz 150 000 eiro. Pati laboratorija bija ierīkota kādā jaunbūvē, kas nebija apdzīvota.

Kronbergs uzsvēra, ka, veicot izmeklēšanas darbības, tika aizturēti trīs cilvēki, no kuriem vienam ir piemērots apcietinājums, savukārt abiem pārējiem noteikts drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

Izmeklēšanas laikā iegūtā informācija liecinot, ka grupējumam bija plāni saražoto narkotisko vielu realizēt ziemeļvalstu tirgū. Izmeklētājs stāstīja, ka VP rīcībā ir informācija par vairākiem Latvijas valstij nepiederīgiem cilvēkiem, kuri varētu būt saistīti ar šo grupējumu, tāpēc patlaban noris sadarbība ar ārvalstu dienestiem, lai sauktu vainīgos pie atbildības.

Kriminālpolicijas biroja priekšnieks pauda, ka aizturētie bija vīrieši vecumā no 30 līdz 40 gadiem un visi jau agrāk bija nonākuši policijas redzeslokā.

Kronbergs uzsvēra, ka lielākā daļa no nelegālajā rūpalā saražotajām vielām tika izņemta izmeklēšanas laikā.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
@Dzintris Kolāts. Komentārs. Cik bieži labāk ir nezināt aprinkis.lv/component/k2/i…
aprinkislv
Pērn sarkanais gailis Pierīgas novados dziedājis retāk aprinkis.lv/sabiedriba/kri… pic.twitter.com/S6yK4gBPqV
aprinkislv
Mārupieši @MarupesVSK uzvarējuši Pierīgas skolēnu sporta spēļu volejbola turnīrā. 2. Siguldas VĢ @svg 3. Ropažu vsk… twitter.com/i/web/status/9…

Twitter Citi raksta

DJurevica
Carnikavas novada dome šodien ārkārtas sēdē, savstarpēji vienojoties, pārtrauca darba attiecības ar Carnikavas pam… twitter.com/i/web/status/9…
Adazu_novads
Ādažu novada domes priekšsēdētājs Māris Sprindžuks - par Dienas centra izveidi Ādažos. goo.gl/cw2yuw
muzejsbaldone
Piektdien, 19. janvārī plkst. 19:00, Baldones kultūras centrā notiks 1991. gada barikāžu atceres pasākums. Pasākumā… twitter.com/i/web/status/9…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018