Brīvdienās notikuši vairāki ceļu satiksmes negadījumi, tostarp Baltezerā, Jūrmalā un Ulbrokā

(Komentēt)
Brīvdienās notikuši vairāki ceļu satiksmes negadījumi, tostarp Baltezerā, Jūrmalā un Ulbrokā Foto: arhīvs
2. janvāris, 14:54

Gada nogalē un Jaungada dienā notikuši vairāki ceļu satiksmes negadījumi Rīgas reģionā, kuros cietuši cilvēki, tostarp Baltezerā, Jūrmalā un Ulbrokā. Tāpat arī brīvdienās 16 autovadītāji sēdušies pie stūres apreibinošu vielu iespaidā.

30. decembrī drīz pēc pusnakts Baltezerā, vieglajai automašīnai "Mercedes benz E300" uzbraucot gājējam, miesas bojājumus guvis 20 gadus vecs vīrietis. Savukārt Vecgada dienā Jūrmalā, Edinburgas prospektā, vieglā automašīna "BMW 316" uztriekusies šķērslim, no kā traumas guvusi 26 gadus veca sieviete.

Negadījums noticis arī 1. janvāra rītā Ulbrokā, kur, transportlīdzeklim uzbraucot gājējam, cietis 23 gadus vecs vīrietis.

Kopumā Rīgas reģionā no 30. decembra līdz 1. janvārim reģistrēti 67 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 11 cilvēki, turpretī par ātruma pārsniegšanu sastādīti 112 protokoli, bet par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā vai narkotisko vielu iespaidā – 16 protokoli.

 

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Līgo pasākumi Pierīgas novados aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/EAiFwhm5pF
aprinkislv
Elīna Garanča: Man nepieciešamas jaunas virsotnes, uz kurām tiekties aprinkis.lv/sabiedriba/cil… pic.twitter.com/Pzlg0l3SG3
aprinkislv
Kodols iesaka. Klaviermūzikas šedevri un rabarberu biskvītkūka aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/LQdEcDBz8U

Twitter Citi raksta

Kekavas_novads
Jāņu ugunskuram Līgo naktī piemīt dzīvinošs spēks – tas silda, piešķirot gada īsākajai naktij īpašu spēku. Vēlu vas… twitter.com/i/web/status/1…
Stopini_Latvia
Priecīgus Līgo svētkus! pic.twitter.com/1f6FJ6Lfog

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018