Automašīnu sadursmē Siguldas novadā cietuši seši cilvēki, arī trīs bērni (papildināta)

(Komentēt)
Automašīnu sadursmē Siguldas novadā cietuši seši cilvēki, arī trīs bērni (papildināta) Foto: arhīvs
19. februāris, 10:44

Brīvdienās Rīgas reģionā reģistrēti 49 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 16 cilvēki, arī trīs gājēji. Nopietnākais negadījums fiksēts sestdien priekšpusdienā Siguldas novadā, kur vieglo automašīnu "Nissan X Trail" un "Volvo S80" cieta seši cilvēki.

Miesas bojājumus guva 41 gadu vecs vīrietis, 19 un 30 gadus vecas sievietes, 15 gadus vecs pusaudzis, kā arī vienu un astoņus gadus vecas meitenes.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola portālam "Apriņķis.lv" apstiprināja, ka mediķu palīdzība sniegta sešiem negadījumā iesaistītajiem, divi no viņiem nogādāti slimnīcā.

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā nogādāts viens pieaugušais stabilā stāvoklī, kura traumas nav vērtējamas kā smagas. Slimnīcā nogādāts arī viens bērns, kurš, pēc pirmās apskates, nav guvis traumas, tomēr tika nolemts nogādāt viņu Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā novērošanai un, nepieciešamības gadījumā, papildus izmeklēšanas veikšanai.

Vēl viens negadījums Siguldas novadā reģistrēts sestdien vakarā – traumas guvis kāds 30 gadus vecs gājējs.

Pierīgā notikuši vēl divi ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši cilvēki – sestdien Inčukalna novadā automašīnu "Toyota" un "VW Golf" sadursmē traumas guva 76 gadus vecs vīrietis, bet svētdien Babītes novadā, saduroties automašīnām "Škoda Roomster" un "VW Golf", cieta 17 un 20 gadus vecas jaunietes.

Vēl vairāki negadījumi, par laimi, beigušies bez cietušajiem. Garkalnē sadūrušās vieglā un kravas automašīna "Mercedes Benz", Pils ielā Siguldā – "Volvo XC60" un "BMW 530", Olaines novadā – vieglās "Mitsubishi Pajero" un "Ford Focus", bet Siguldas novada Peltēs avarējusi "BMW 530".

Policija sestdien un svētdien Rīgas reģionā ceļu satiksmes negadījumu jomā sastādījusi 402 administratīvā pārkāpuma protokolus, tajā skaitā 181 par braukšanas ātruma pārsniegšanu un astoņus par agresīvu braukšanu. Par transporta līdzekļa vadīšanu alkohola reibumā aizturēti 16 cilvēki – arī pa vienam Olainē, Salaspils novadā un Babītes novada Mežārēs.

(papildināta ar NMPD informāciju)

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Aptauja Ikšķilē @Ikskilelv . Vai atbalstāt azartspēļu pilnīgu aizliegumu? aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/GFikdq3y9k
aprinkislv
Vasaras saulgriežu svētki Turaidā @TURAIDASmuzejs – starptautiskā folkloras festivāla Baltica 2018 noslēgums… twitter.com/i/web/status/1…

Twitter Citi raksta

ATD_LV
Lai iedzīvotājiem būtu iespēja apmeklēt Vasaras saulgriežu svētkus Turaidas muzejrezervātā, 21. un 22.jūnijā tiks n… twitter.com/i/web/status/1…
Saulkrastic
Šovasar, savu 21 dzimšanas dienu svinēs plašākais džeza mūzikas festivāls Latvijā. tinyurl.com/y7h4joybtwitter.com/i/web/status/1…
Adazu_novads
Līgo laukumā atvērta bezmaksas publiskā tualete. goo.gl/79jWLc pic.twitter.com/j0ehJ0IgWH

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018