Aptauja: Latvijas iedzīvotāji no gaļas produktiem visbiežāk izvēlas vistas gaļu

(Komentēt)
Aptauja: Latvijas iedzīvotāji no gaļas produktiem visbiežāk izvēlas vistas gaļu Foto: arhīvs
19. marts, 11:38

Latvijas iedzīvotāji no gaļas produktiem visbiežāk izvēlas vistas gaļu, pavēstīja gaļas pārstrādes uzņēmuma "Forevers" pārstāvji, atsaucoties uz aptaujas par patērētāju iepirkšanās paradumiem datiem.

Aptaujā 83% respondentu atzinuši, ka vismaz reizi mēnesī iegādājas vistas gaļu. Otrajā vietā ierindota svaiga cūkgaļa, kuru vismaz reizi mēnesī iegādājas 75% Latvijas iedzīvotāju, bet trešajā vietā ir kūpināta gaļa, kuru vismaz reizi mēnesī iegādājas 72% aptaujāto iedzīvotāju. Seko dažādi pusfabrikāti, piemēram, kupāti, šašlika desiņas, kotlešu masa, marinētas ribiņas, kurus reizi mēnesī pērk 66% respondentu, savukārt cīsiņus iegādājas 65% aptaujāto.

Aptaujā arī noskaidrots, ka gaļas izstrādājumi joprojām ir vieni no pieprasītākajiem - no visiem aptaujātajiem iedzīvotājiem dažādus gaļas izstrādājumus iegādājas 98%.

"Forevers" pārstāvji norādīja, ka atbilstoši aptaujas datiem Latvijas iedzīvotāji joprojām izvēlas klasiskas, vietējai virtuvei raksturīgas vērtības. Izvēloties svaigu gaļu un kūpinājumus, Latvijas iedzīvotāji joprojām labprāt gatavo ēdienu mājās.

Aptaujā, kas veikta sadarbībā ar pētījumu aģentūru "Rait", piedalījās 1046 respondenti vecumā no 18 līdz 65 gadiem, no kuriem 52% ir sievietes un 48% vīrieši.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Ceļojums senajā inku impērijā un ne tikai aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/vUyZGYxTfP
aprinkislv
Aptauja Saulkrastos @Saulkrastu_nov . Kā pasargājat sevi karstajā laikā? aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/zJRfHzcbem
aprinkislv
Foto: Ikšķili @Ikskilelv pieskandina vasaras lielkoncerts aprinkis.lv/kultura/item/4… pic.twitter.com/QS8L23d7AG

Twitter Citi raksta

sigulda_lv
Paldies par atsaucību! Suns ir atradis savus saimniekus. twitter.com/sigulda_lv/sta…
sigulda_lv
Siguldas novada Pašvaldības policijas darbinieki aicina atsaukties suņa saimnieku. Suņu meitene svētdien, 22.jūlijā… twitter.com/i/web/status/1…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018