Ādažu BMX braucēji no Vecpiebalgas pārved pilnu medaļu komplektu

Foto - "BMX Ādaži" Foto - "BMX Ādaži"

Aizvadītās nedēļas nogalē Vecpiebalga uzņēma “Crystal Dent BMX Latvijas kausa” sestā posma sacensības, kas pulcēja 235 dalībniekus no Latvijas, Igaunijas, Somijas un Lietuvas. Lai arī salīdzinoši neliela, tomēr labi kopta un attīstīta, trase, kas šogad atzīmē desmito gadskārtu, ir lieliski piemērota bērnu un jaunatnes grupu sportistiem, norāda Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Trīs medaļas no Vecpiebalgas pārveda “BMX Ādaži” komandas pārstāvji. Dubultuzvaru B7 vecuma grupā zēniem izcīnīja ādažnieki Mateo Bogomazovs un Hugo Zabirko, bet G15+ grupā jaunietēm trešo vietu aiz divām Igaunijas riteņbraucējām ieņēma Luisa Virse.

Viena godalgotā vieta arī Mārupes BMX klubam – otrajā vietā B10 grupā ierindojās Gistavs Ģigulis.

Tieši Mārupe uzņems nākamo BMX Latvijas kausa izcīņas posmu – septītais paredzēts 26.augustā. Dienu vēlāk turpat notiks sacensības “Grand Prix BMX Mārupe”.