Ķekavā izcēlies plašs kūlas ugunsgrēks, Olainē degusi dārza māja

(Komentēt)
Ķekavā izcēlies plašs kūlas ugunsgrēks, Olainē degusi dārza māja Foto: arhīvs
13. aprīlis, 9:33

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzesības un glābšanas dienests (VUGD) reģistrējis 97 kūlas ugunsgrēkus – vienas dienas laikā izdega vairāk nekā 75 hektāri Latvijas zemes. Platības ziņā viens no lielākajiem kūlas ugunsgrēkiem fiksēts Ķekavas novadā, kur uguns izplatījusies septiņu hektāru platībā.

Ceturtdien, iespējams, tieši kūlas degšanas rezultātā Olainē dega dārza māja 12 m2 platībā un kūla 950 m2 platībā. Mazāka mēroga pērnās zāles degšanas gadījumi Pierīgā reģistrēti arī Miera ielā Salaspilī, Stopiņu novada Cekulē, Ropažu novada Kākciemā, Ķekavas novada Katlakalnā un Pulkarnē, kā arī Inčukalnā, Ikšķilē un Jaunolainē.

Kopumā šogad valstī reģistrēts jau 931 kūlas ugunsgrēks, liecina VUGD apkopotā informācija.

VUGD atgādina, ka kūlas dedzināšana ir aizliegta un tā var apdraudēt cilvēku īpašumu, veselību un dzīvību, kā arī rada būtisku kaitējumu dabai. VUGD aicina iedzīvotājus sakopt sev piederošās teritorijas bez kūlas dedzināšanas un gadījumos, ja ir izcēlies kūlas ugunsgrēks, nekavējoties zvanīt uz tālruni 112.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Ceļojums senajā inku impērijā un ne tikai aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/vUyZGYxTfP
aprinkislv
Aptauja Saulkrastos @Saulkrastu_nov . Kā pasargājat sevi karstajā laikā? aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/zJRfHzcbem
aprinkislv
Foto: Ikšķili @Ikskilelv pieskandina vasaras lielkoncerts aprinkis.lv/kultura/item/4… pic.twitter.com/QS8L23d7AG

Twitter Citi raksta

sigulda_lv
Paldies par atsaucību! Suns ir atradis savus saimniekus. twitter.com/sigulda_lv/sta…
sigulda_lv
Siguldas novada Pašvaldības policijas darbinieki aicina atsaukties suņa saimnieku. Suņu meitene svētdien, 22.jūlijā… twitter.com/i/web/status/1…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018