Salaspilī automašīna notriekusi 11 gadus vecu riteņbraucēju

(Komentēt)
Salaspilī automašīna notriekusi 11 gadus vecu riteņbraucēju Foto: arhīvs
16. maijs, 9:30

Kopš nedēļas sākuma Rīgas reģionā ceļu policija reģistrējusi 88 ceļu satiksmes negadījumus, kuros cietuši 33 cilvēki, tostarp deviņi gājēji un pieci velosipēdisti. Pirmdien Līvzemes ielā Salaspilī vieglā automašīna "Nissan Juke" uzbraukusi un savainojusi 11 gadus vecu zēnu uz velosipēda.

Velosipēdists cietis arī sadursmē ar automašīnu "Toyota Aris" Pulkveža Brieža ielā Siguldā. Saulkrastos, apgāžoties automašīnai "Mercedes Benz C220", miesas bojājumus guvuši 32 un 50 gadus veci vīrieši. Savukārt Baltezerā notikusi automašīnu "Honda CRV" un "VW Jetta" sadursme, kurā savainota 41 gadu veca sieviete.

Pierīgā reģistrēta vēl virkne satiksmes negadījumu, kuros cilvēki gan nav cietuši. Mārupes novadā avarējušās vieglās automašīnas "Volvo XC90", "Toyota Avensis" un "Chrysler Pacifica", kā arī sadūrušās automašīnas "Hyundai I30" un "Opel Vivaro". Ķekavas novada Katlakalnā notikusi četru automašīnu – "VW Crafter", "Subaru Legacy", "GMC Safari" un "Peugeot 407" – sadursme, bet Odukalnā sadūrušās "Opel Zafira" un "Volvo XC70".

Līvzemes ielā Salaspilī stāvošā spēkratā ietriekusies automašīna "VW Polo", Bet Griezes ielā – "VW Passat Variant". Ādažu novadā avāriju piedzīvojusi kravas auto "DAF XF105", Babītes novada Brīvkalnos saskrējušās automašīnas "BMW 530" un "Toyota Avensis", bet Ikšķilē – "Opel Zafira" un "Audi A6 Avant".

Policija ceļu satiksmes negadījumu jomā pēdējo divu dienu laikā Rīgas reģionā sastādījusi 491 administratīvā pārkāpuma protokolu, tajā skaitā 96 par braukšanas ātruma pārsniegšanu un 10 par agresīvu braukšanu. Par transporta līdzekļa vadīšanu alkohola reibumā vai narkotisko vielu iespaidā aizturēti seši cilvēki, tajā skaitā divi Babītes novadā.

Policija Rīgas reģionā arī fiksējusi 11 automašīnas zādzības (arī pa vienai Olaines novada Stūnīšos, Ķekavas novada Krustkalnos un Raiņa ielā Jūrmalā), kā arī 15 zādzības no transporta līdzekļa (arī viena Stopiņu novada Rumbulā) un deviņas velosipēdu zādzības (arī viena Tērbatas ielā Jūrmalā).

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Ugunsgrēkā Baldonē cietis cilvēks aprinkis.lv/sabiedriba/kri… pic.twitter.com/wS5hMRw3Rt
aprinkislv
Carnikavā @Carnikavas_nov likvidē sporta centru @Carnikavassport . Vai politiskā atriebība? aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/pp9z7vXUpk
aprinkislv
Mārupē @Marupes_novads degusi dzīvojamā māja un satiksmes negadījumā cietis velosipēdists aprinkis.lv/sabiedriba/kri… pic.twitter.com/h3uD2GnRYa

Twitter Citi raksta

Kekavas_novads
Sestdien Ķekavas novadā norisināsies Latvijas tautas deju kolektīvu auto orientēšanās sacensības “Pa Pēdām”. Starts… twitter.com/i/web/status/9…
sigulda_lv
Skolēnu vasaras nodarbinātības projekta dalībniekiem no 23. līdz 30.maijam tiks izsniegti norīkojumi uz darba vietā… twitter.com/i/web/status/9…
sigulda_lv
Šajā nedēļas nogalē norisināsies Siguldas pilsētas svētki: sigulda.lv/public/lat/jau… pic.twitter.com/mQfM2kYuHS

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018