Tuvākajās dienās kļūs siltāks

(Komentēt)
Tuvākajās dienās kļūs siltāks Foto: arhīvs
13. jūnijs, 9:14

Tuvākajās dienās Latvijā paaugstināsies gaisa temperatūra, svētdien un nākamās nedēļas sākumā tā var sasniegt +30 grādu atzīmi, prognozē sinoptiķi.

Ceturtdienas pēcpusdienā gaidāms līdz +26 grādiem silts laiks, piektdien un sestdien kļūs par grādu karstāks, augstākā gaisa temperatūra būs svētdien vai nākamās nedēļas pirmajā pusē.

Nākamnedēļ pastāv neliela iespēja sagaidīt pirmo tropisko nakti šogad. Par tropiskām sinoptiķi dēvē naktis, kad gaisa temperatūra nenoslīd zemāk par +20 grādiem.

Mākoņu daudzums būs neliels un mainīgs, vietām gaidāms īslaicīgs lietus un pērkona negaiss.

Atbilstoši pašreizējai "Global Forecast System" prognozei nākamās nedēļas gaitā kļūs vēsāks, Jāņos gaisa temperatūra var nepakāpties augstāk par +18..+23 grādiem, iespējams īslaicīgs lietus un pērkons.

Lielākās izredzes sagaidīt lietu tuvākajā periodā prognozētas valsts austrumu un dienvidaustrumu novados, mazākās - Kurzemes piekrastē. Nokrišņi galvenokārt gaidāmi no lokāliem gubu mākoņiem, nevis lielām lietus zonām, kas veldzi atnestu plašākai teritorijai.

Saules ultravioletais starojums saglabāsies augsts un var sasniegt gada augstāko līmeni. Cilvēki ar jutīgu ādu, neievērojot piesardzību, dienas vidū saulē var apdegt 10-15 minūtēs.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Foto: Ikšķili @Ikskilelv pieskandina vasaras lielkoncerts aprinkis.lv/kultura/item/4… pic.twitter.com/QS8L23d7AG
aprinkislv
Lai arī kā Dziesmu svētku nedēļā šķita, ka esam vienoti un uz viena viļņa, nu atkal sāk izskatīties, ka diemžēl kat… twitter.com/i/web/status/1…
aprinkislv
Salaspils novadā atkal ķeza ar būvniecību aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/mhAaxciVPj

Twitter Citi raksta

Adazu_novads
No 23. līdz 25.jūlijam remontdarbu laikā apgrūtināta satiksmes Muižas ielā goo.gl/hNuye6
Adazu_novads
6.augustā Ādažos Donoru diena goo.gl/kuePtR
sigulda_lv
Šovakar plkst.19.00 Mākslu skolā „Baltais Flīģelis”, XIII Starptautisko latviešu jauno mūziķu meistarkursu laikā, n… twitter.com/i/web/status/1…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018