"SĀC" kluba florbolistiem neveiksmes gan Kocēnos, gan Saulkrastos; "bandīti" vinnē Ulbrokā

Foto - Latvijas Florbola savienība Foto - Latvijas Florbola savienība

Vēl divus zaudējumus Latvijas pirmās līgas čempionātā piedzīvojis Saulkrastu, Ādažu un Carnikavas florbola klubs “SĀC”, kura neveiksmju sērija sezonas startā sasniegusi jau četras spēles.

Viesos Kocēnos pret kluba “Rubene” pirmās līgas komandu “SĀC” florbolisti otrajā trešdaļā divu vārtu deficītu spēja pārvērst 6:5 pārsvarā, taču līdz trešās trešdaļas vidum ielaida četrus vārtus pēc kārtas un beigās zaudēja 7:11. Pa trim rezultativitātes punktiem nopelnīja Daniels Uskāns (2+1), Mārtiņš Neilands (2+1) un Regnārs Zukuls (1+2).

Sestdien Saulkrastos viesojās florbola kluba “Valmiera” un Valmieras sporta skolas komanda. Arī šajā mačā lielā mērā izšķiroša bija otrā trešdaļa, kurā viesi triju vārtu pārsvaru palielināja līdz pieciem (3:8). Lai arī laukuma saimnieki atbildēja ar trim precīziem metieniem, viņi nespēja izglābties no vēl viena zaudējuma – 6:9 (Raitim Traviņam 2+0).

Aizraujoši svētdien vakarā aizritēja Latvijas otrās līgas spēle Ulbrokā, kur jaunpienācēji Ropažu “Salibandīti” uzņēma florbola klubu “Liepupe”. Spēles pirmajā pusē mājinieki nekādi nespēja iedabūt bumiņu pretinieku vārtos (0:3), toties trešajā trešdaļā vispirms no 1:4 panāca 7:5, tad ļāva pretiniekiem izlīdzināt rezultātu (8:8), bet nepilnas divas minutes pirms pamatlaika beigām tomēr guva uzvaras vārtus – 9:8 (Ernestam Stūrem 2+1, Ērikam Budihinam un Rolandam Līdumam pa 2+0).

Ar trim uzvarām un deviņiem piecās spēlēs “bandīti” Austrumu grupas tabulā ieņem piekto  vietu. Līderis ir florbola klubs “Baloži” (12 p.), kuru nedēļas nogalē paredzētā spēlē ar Inčukalna “Coyote”/”Tobio” pārcelta uz vēlāku laiku.