Uzvarot Olainē, futbola skola "Metta" nosargā vietu virslīgā

Foto - ekrānšāviņš no sportacentrs.com Foto - ekrānšāviņš no sportacentrs.com

Sestdien Olaines pilsētas stadionā pārspējot laukuma saimnieci sporta kluba “Super Nova” komandu, futbola skolas “Metta” vienība nosargājusi vietu Latvijas futbola virslīgā. “Metta” Olainē bāzēto komandu pārspēlēs par vietu virslīgā pārspēja jau trešo gadu pēc kārtas.

Kā zināms, pirmā pārspēle trešdien Rīgā beidzās neizšķirti 0:0. Rezultātu divu spēļu summā otrā mača 13.minūtē izdevās atklāt viesiem, taču neilgi pirms pārtraukuma Alekss Regža pielaboja no “Metta” vārtu staba atlēkušo bumbu un izlīdzināja rezultātu – 1:1.

Otrā puslaika pirmajās 15 minūtēs rīdziniekiem tomēr izdevās realizēt teritoriālo pārsvaru un gūt vēl divus vārtus. Arī turpinājumā bumba biežāk bija “Super Nova” vārtu tuvumā, tomēr rezultāts vairs nemainījās – 3:1 gan spēlē, gan divu spēļu summā.

Jāatgādina, ka pagājušajā gadā pārspēlēs par vietu virslīgā “Super Nova” divreiz piekāpās “Metta” futbolistiem 2:7 un 0:3, bet 2017.gadā “Metta” divu spēļu summā pārspēja FK “Progress”/”AFA Olaine” vienību 1:1 un 3:1.