Siguldas vieglatlētēm pilns medaļu komplekts Latvijas U16 čempionātā telpās

Fofo – Guntis Bērziņš Fofo – Guntis Bērziņš

Siguldas sporta skolas audzēknes izcīnījušas visu kalumu medaļas Liepājā notikušajā Latvijas jaunatnes čempionātā vieglatlētikā telpās U16 vecuma grupā. Kopumā siguldietes ieguva piecas godalgas, viena tika arī Salaspils sporta skolai.

Par Latvijas čempioni lodes grūšanā kļuva Paula Gintere no Siguldas, kura veiksmīgākajā mēģinājumā sasniedza 11,93 metrus un par diviem centimetriem pārspēja rīdzinieci Elīnu Ustupu.

Trīs medaļas Liepājā izcīnīja Dārta Neimane. Trīssoļlēkšanā viņa ierindojās otrajā vietā (11,06 m), tallēkšanā – trešajā (5,25 m), kā arī palīdzēja Siguldas sporta skolas komandai iegūt bronzu 4x200 metru stafetē (1:50,24), kur kopā ar viņu startēja Estere Ūzuliņa, Nikola Bunde un Laura Pigore.

Individuāli Nikola Bunde ieguva otro vietu augstlēkšanā (1,62 m), bet šajā disciplīnā puišiem otrais bija Ričards Kokins no Salaspils sporta skolas (1,72 m).

Piektās vietas ieguva E.Ūzuliņa 60 metru barjerskrējienā (9,35 s) un Justīne Bērziņa no Ķekavas novada sporta skolas 200 metru skrējienā (27,47 s), bet Sofija Pilāte no Salaspils sporta skolas bija piektā 400 metros (1:02,14) un sestā 200 metros (27,60).