Jaunolaines sākumskolas sporta zālei nosvinēti spāru svētki

(Komentēt)
Jaunolaines sākumskolas sporta zālei nosvinēti spāru svētki Foto: Olaines novada pašvaldība
2017. gada 18. maijs, 10:33

Jaunolaines sākumskolas sporta zālei nosvinēti spāru svētki un pacelts tradicionālais vainags, līdz ar to ēka ieguvusi kopskata veidolu. Sporta zāles būvniecības darbi tika sākti pagājušā gada septembrī un tos plānots pabeigt šāgada decembrī.

Dienā, kad topošajai sporta zālei tika sasniegta augstākā jumta konstrukcija un virs jumta uzkārts krāšņs vainags, pasākuma dalībnieki pārliecinājās, ka būvniecības darbi rit saskaņā ar plānoto darbu grafiku. Pasākumā piedalījās Olaines novada domes priekšsēdētājs Andris Bergs, Olaines sākumskolas direktora vietniece Velda Veinberga un būvniecības kompānijas "RERE Grupa" valdes priekšsēdētājs Guntis Āboltiņš-Āboliņš, portālam "Apriņķis.lv" pavēstīja Olaines novada pašvaldības pārstāve Mārīte Rūja.

Saskaņā ar projektu, sporta nama jaunbūvi savienos ar esošās skolas ēku. Pirmajā stāvā atradīsies ieejas vestibils ar garderobi, treneru telpa un lielā sporta zāle, kas paredzēta basketbola, volejbola, rokas bumbas un telpu futbola treniņiem, kā arī atsevišķa cīņu sporta zāle. Starp abām zālēm atradīsies ģērbtuvju bloks, sanitārie mezgli apmeklētājiem un telpa inventāra uzglabāšanai.

Savukārt ēkas dienvidu daļā atradīsies tehniskā telpa ar iebūvētu siltummezglu un ūdens ievada mezglu. Ēkas otrajā stāvā tiks izbūvēta fitnesa zāle, sanitārie mezgli apmeklētājiem, ventilācijas iekārtu telpa un balkoni skatītājiem.

Būvdarbu laikā paredzēts veikt teritorijas labiekārtošanas darbus 9236 kvadrātmetru platībā, tāpat plānots labiekārtot plašu laukumu 116 auto stāvvietām, 30 atpūtas soliņiem, kā arī 25 divriteņu statīviem un trīs karogu mastiem pie sporta zāles galvenās ieejas.

Olaines novada domes priekšsēdētājs Andris Bergs savā uzrunā spāru svētkos teica: "Šodien, pirmkārt, jāpateicas būvniekiem. Būvuzņēmums "RERE Grupa" sevi ir pierādījis kā uzticamu sadarbības partneri, strādājot ļoti inteliģenti un gudri. Novēlu šādu sadarbību līdz objekta realizācijas beigām. Šis sporta nams mums ir nozīmīgs ne tikai ar to, ka tas ir lielākais objekts, ko pēdējos gados būvējam, bet arī ar to, ka tas top tieši Jaunolainē. Olaines dome redz lielu perspektīvu Jaunolainei un apkārt esošajām teritorijām."

"RERE Grupa" valdes priekšsēdētājs Guntis Āboltiņš-Āboliņš savā uzrunā uzsvēra, ka spāru svētki ir viens no skaistākajiem brīžiem ikvienā būvniecības procesā. "Šis ir brīdis, kad līnijas rasējumos ir pārtapušas par reālām, taustāmām līnijām dabā, un ēka iegūst kopskata veidolu. Liels paldies pasūtītājam, kas ir pretim nākošs, kā arī manai projekta komandai par kvalitatīvi paveikto darbu. Esmu drošs, ka objektu kvalitatīvi pabeigsim līdz noteiktam termiņam."

Savukārt Olaines sākumskolas direktora vietniece Velda Veinberga savā uzrunā teica: "Liels paldies būvniekiem, kuri bijuši iejūtīgi pret mums celtniecības periodā. Būvniecības procesā esam guvuši zināmas kompetences – bērni apgūst būvnieka profesiju, apzinoties, ka būvnieka darbs ir grūts un atbildīgs. Ceram, ka gada nogalē bērni varēs dipināt ar savām kājiņām pa jauno sporta zāli."

 

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Mārcis Bendiks. Prātojums par svētkiem, festivāliem un sauso atlikumu aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/xalt4aSbiF
aprinkislv
Inese Luka-Indāne Ķekavas novadā: Nekādu dārzu sākumā negribēju aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/5S8DGMvn59
aprinkislv
Rihards Mačanovskis piedalījies profesionālā kartinga sacensībās. 10 ekspresjautājumi operdziedātājam… twitter.com/i/web/status/1…

Twitter Citi raksta

sigulda_lv
Atklāta gājēju ietve gar Siguldas novada Kultūras centru, kas gājējiem ļauj ērti nokļūt no Pils ielas uz Raiņa park… twitter.com/i/web/status/9…
JurmalaLV
🚖Kūrorta svētku laikā Jūrmalā noteikti satiksmes ierobežojumi; pilsētas sabiedriskais transports bez maksas… twitter.com/i/web/status/9…
BaldonesNovads
Aicinām pieteikties konkursam “Baldones novada sakoptākā sēta un nams 2018” baldone.lv/lv/baldone/zin… pic.twitter.com/8fFAlVrBDa

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018