Babītes novada Salas pagastā maina pasta nodaļas darbības modeli un atrašanās vietu

(Komentēt)
Babītes novada Salas pagastā maina pasta nodaļas darbības modeli un atrašanās vietu Foto: pasts.lv
2017. gada 10. oktobris, 17:23

Zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ Babītes novada Salas pagastā no 10. novembra tiek mainīts Spuņciema pasta nodaļas darbības modelis, adrese un darbalaiks, pielāgojot to iedzīvotāju reālajām vajadzībām. Turpmāk pakalpojumi tiks nodrošināti sporta halles telpās "Pīlādzīšos".

Ņemot vērā niecīgo pasta pakalpojumu pieprasījumu Salas pasta nodaļā, kas rada "Latvijas Pastam" ikgadējos zaudējumus vidēji ap 6500 eiro, tiek mainīts pasta nodaļas darbības modelis, atrašanās vieta un darbalaiks. Turpmāk Spuņciemā pasta pakalpojumi tiks nodrošināti jaunā pasta pakalpojumu sniegšanas vietā sporta halles telpās "Pīlādzīšos" katru darbdienu no plkst. 14.00 līdz 15.00, informē "Latvijas Pasta" Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja Gundega Vārpa.

Tāpat kā līdz šim Salas pasta pakalpojumu sniegšanas vietā iedzīvotājiem būs pieejami visi pasta pakalpojumi un arī citi pasta pakalpojumi, kurus nodrošina "Latvijas Pasts": vienkāršu un ierakstītu iekšzemes un pārrobežu vēstuļu korespondences saņemšana un nosūtīšana, iekšzemes un pārrobežu pasta paku saņemšana un nosūtīšana, pastmarku un aplokšņu iegāde, preses izdevumu abonēšana, iemaksas Pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā, naudas pārvedumu izmaksa, komunālo maksājumu un citu rēķinu apmaksa un komercpreču iegāde mazumtirdzniecībā.

Jebkuram reģionu iedzīvotājam jau patlaban ir plašas iespējas saņemt nepieciešamos pasta pakalpojumus arī pie pastnieka tieši savā dzīvesvietā. Pastnieks klienta dzīvesvietā nodrošina pastkaršu un vēstuļu nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, sūtījumu piegādes pieteikšanu mājās, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, iemaksas PNS kontā u.c., skaidro G. Vārpa.

Ar pastnieka starpniecību Salas pagasta iedzīvotājiem iespējams saņemt arī skaidras naudas izmaksu no PNS konta. Šo pakalpojumu iespējams pieteikt, zvanot pa tālruni 27892759, 67608486 vai 67608488. Pārējos pastnieka pakalpojumus savā dzīvesvietā Salas pagasta iedzīvotāji var pieteikt, zvanot pa tālruni 25701965.

Saņemot aicinājumu par reģistrēta sūtījuma izņemšanu, iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt sūtījuma bezmaksas saņemšanu Salas pasta pakalpojumu sniegšanas vietā, iepriekš zvanot pa tālruni 67734567, 67737391 vai 25701965 un norādot datumu, kurā klients vēlas pasta sūtījumu saņemt. Savukārt, apmeklējot Kauguru pasta nodaļu, sūtījumu saņemšana iespējama katru darbdienu bez iepriekšēja pieteikuma no plkst. 8.00 līdz 19.00 un sestdienās no plkst.10.00 līdz 15.00, norāda G. Vārpa.

Pasta pakalpojumu sniegšanas vietu skaitu un izvietojumu nosaka Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmums "Par universālā pasta pakalpojuma saistībām", kas paredz, ka "Latvijas Pastam" katra novada teritoriālajā vienībā ir vismaz viena pasta pakalpojumu sniegšanas vieta.

Salas iedzīvotāji tiks informēti par pasta pakalpojumu saņemšanas turpmākajām iespējām pēc 10. novembra, no 10. oktobra saņemot informatīvus paziņojumus savās pastkastītēs, vēsta G. Vārpa.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
@Dzintris Kolāts. Komentārs. Cik bieži labāk ir nezināt aprinkis.lv/component/k2/i…
aprinkislv
Pērn sarkanais gailis Pierīgas novados dziedājis retāk aprinkis.lv/sabiedriba/kri… pic.twitter.com/S6yK4gBPqV
aprinkislv
Mārupieši @MarupesVSK uzvarējuši Pierīgas skolēnu sporta spēļu volejbola turnīrā. 2. Siguldas VĢ @svg 3. Ropažu vsk… twitter.com/i/web/status/9…

Twitter Citi raksta

DJurevica
Carnikavas novada dome šodien ārkārtas sēdē, savstarpēji vienojoties, pārtrauca darba attiecības ar Carnikavas pam… twitter.com/i/web/status/9…
Adazu_novads
Ādažu novada domes priekšsēdētājs Māris Sprindžuks - par Dienas centra izveidi Ādažos. goo.gl/cw2yuw
muzejsbaldone
Piektdien, 19. janvārī plkst. 19:00, Baldones kultūras centrā notiks 1991. gada barikāžu atceres pasākums. Pasākumā… twitter.com/i/web/status/9…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018