"Audas" futbolisti kļūst par virslīgas līderiem, "Super Nova" vinnē pirmo spēli Salaspilī

Foto – Raimonds Subatovičs, FK “Auda” Foto – Raimonds Subatovičs, FK “Auda”

Par Latvijas futbola virslīgas līderi kļuvis Ķekavas futbola klubs “Auda”, kas vienīgais uzvarējis abās pirmajās sezonas spēlēs. Sporta kluba “Super Nova”/Salaspils futbolisti svētdien izcīnīja panākumu sezonas pirmajā spēlē savā laukumā.

FK “Metta” un FK “Auda” cīņā iniciatīva lielākoties piederēja komandai, kas spēlēja pa vējam. Laukuma saimniekiem otrajā puslaikā to realizet neizdevās, toties “Auda” pirmajā puslaikā tika pie panākuma, kad 17.minūtē pēc stūra sitiena izspēles precīzi sita itālietis Matiass Augustins Piteo. Nosargājuši savu cietoksni neskartu, “Audas” futbolisti jau kompensācijas laikā panāca 2:0, kad pretuzbrukumā bumbu vārtos raidīja uz maiņu nākušais Vladimirs Stepanovs.

SK “Super Nova”/Salaspils mačā pret FK “Tukums 2000”/”Telms” futbolistiem Salaspils stadionā galvenie notikumi risinājās abu puslaiku sākumā. Jau 46.sekundē, izmantojot viesu aizsargu paviršību, bumbu vārtos trieca Jevgeņijs Miņins. Bet 50.minūtē laukuma saimnieku pārsvaru divkāršoja Kristiāns Kaušelis – 2:0.

Kā zināms, čempionāta pirmajā kārtā "Auda" uzvarēja SK "Super Nova" futbolistus 2:0 (2:0). Virslīgas čempionāts atsāksies pēc Latvijas valstsvienības spēlēm Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā 22.martā pret Īriju un 28.martā pret Velsu.