Stopiņu handbolistes sezonu noslēdz ar uzvaru, salaspilieši zaudē ceturtdaļfināla pirmajā spēlē

Foto - Latvijas Handbola federācija Foto - Latvijas Handbola federācija

Stopiņu pagasta handbola komanda sezonas pēdējā spēlē sestdien pārspēja Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studentes un virslīgas turnīru noslēdza piektajā vietā. Savukārt Salaspils vīru komanda piedzīvojusi zaudējumu virslīgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē.

Desmit minūšu laikā pirmā puslaika beigās un otrā puslaika sākumā Stopiņu handbolistes no 9:9 panāca 16:10 savā labā, taču nākamajās 15 minūtēs sāncenses deficītu pamazām likvidēja un izlīdzināja rezultātu (22:22). Stopiņu komanda veica vēl vienu izrāvienu (26:22), taču LSPA vēlreiz atbildēja ar trim precīziem metieniem. Pēdējais vārds mačā tomēr piederēja stopiņietēm, kuras svinēja uzvaru 27:25.

Deviņus vārtus uzvarētāju labā guva Lana Nikolajeva, astoņus – Laura Lielā.

Uzvara pēdējā otrā posma B grupas turnīra spēlē ļāva Stopiņu PHK pakāpties no pēdējās sestās vietas un tabulā apsteigt LSPA vienību – abām komandām ir pa deviņiem punktiem, bet Pierīgas komandai mazliet labāka gūto un zaudēto vārtu attiecība.

Pirmo vietu B grupas turnīrā (summā ceturto) pārliecinoši ieguva Salaspils sporta skolas handbolistes (22 punkti), kuras līdz ar to kvalificējušās pusfinālam.

Svētdien Latvijas virslīgas ceturtdaļfināla pirmo spēli savās mājās aizvadīja Salaspils handbolisti. Mačā pret pamatturnīra otrās vietas ieguvēju Murjāņu sporta ģimnāzijas komandu pirmajā puslaikā viņi atspēlēja četru vārtu deficītu (3:7, 6:10) un izlīdzināja rezultātu (13:13). Taču puslaika beigās un pēc pārtraukuma viesi atkal pamazām audzēja pārsvaru un beigās izcīnīja pārliecinošu uzvaru 44:34.

Salaspils komandas labā Ivars Brics un Artūrs Kļaviņš guva pa astoņiem vārtiem, Kaspars Luksis septiņus. Atbildes spēle paredzēta 15.aprīlī Murjāņos.