Ārkārtas sēde Baldones novada domes priekšsēdētāja ievēlēšanai pagaidām netiks sasaukta

(Komentēt)
Ārkārtas sēde Baldones novada domes priekšsēdētāja ievēlēšanai pagaidām netiks sasaukta Foto: www.baldone.lv
2017. gada 14. novembris, 16:21

Ārkārtas domes sēde Baldones novada domes priekšsēdētāja ievēlēšanai pagaidām netiks sasaukta, aģentūru LETA informēja domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Mačs (VL-TB/LNNK, V).

Ārkārtas sēde pagaidām vēl netiks sasaukta, un, iespējams, šis jautājums tiks lemts kārtējā sēdē 28. novembrī. Lai arī iepriekš Mačs pauda, ka sēdi varētu sasaukt šonedēļ, tagad viņš skaidroja, ka darbs domē tiek nodrošināts pilnvērtīgi, tādēļ nav iemesla sasaukt ārkārtas sēdi.

Vienošanās par iespējamo domes priekšsēdētāja kandidātu "lielos vilcienos" esot panākta, taču plašāku informāciju Mačs nesniedza.

Jau vēstīts, ka Reģionu alianses (RA) Baldones novada domes deputāti atbalsta līdzšinējā domes priekšsēdētāja vietnieka Mača kandidatūru uz domes vadītāja amatu.

Mačs esot pierādījis sevi priekšsēdētāja vietnieka darbā, spēj iedziļināties problēmās, tāpēc RA viņu uzrunājusi amatam. Taču pašlaik vēl neesot zināms, vai Mačs piekritīs savas kandidatūras virzīšanai.

Savukārt RA domē varētu ieņemt priekšsēdētāja vietnieka amatu. Visdrīzāk šis amats tiks piedāvāts Inesei Lagzdiņai, kura vēlēšanu sarakstā bija iekļauta ar pirmo numuru.

Pats Mačs komentāros par kandidēšanu uz priekšsēdētāja amatu bija skops, aizbildinoties, ka vēl notiek sarunas, kas varētu noslēgties nedēļas laikā.

Tāpat ziņots, ka ar astoņām balsīm par, sešām pret un vienam deputātam atturoties Baldones novada domes priekšsēdētājs Andrejs Požarnovs (GKML) tika gāzts no amata. Požarnovs prognozēja, ka jaunizveidotā koalīcija nebūs ilglaicīga un strādās vien aptuveni līdz nākamā gada martam.

Pašlaik tiesā tiekot risināts strīds ar Plūmi, kura tika atbrīvota no amata. Požarnovs uzskata, ka pavasarī domei būs jāpieņem lēmums, ko darīt tālāk, un, visticamāk, tiks izlemts Plūmi atjaunot amatā. Līdz ar to, ja līdz tam izpilddirektora amatā tiks iecelts kāds nacionālās apvienības pārstāvis, tad viņam nāksies šo amatu zaudēt. Tādēļ sagaidāma nestabilitāte koalīcijā un situācija domē var atkal mainīties, piebilda Požarnovs.

Tāpat vēstīts, ka iepriekš pārbaudes laikā no darba tika atlaista Baldones novada pašvaldības izpilddirektore Plūme, kura amatā tika apstiprināta maijā, vēl iepriekšējā domes sasaukuma laikā. Pati Plūme domes lēmumu sauca par politisku izrēķināšanos.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Ivars Āboliņš: Latvijas Radio šā gada budžets plānots pēc pavisam citiem principiem aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/PI67fgqYQQ
aprinkislv
@Dzintris Kolāts. Komentārs. Cik bieži labāk ir nezināt aprinkis.lv/component/k2/i…
aprinkislv
Pērn sarkanais gailis Pierīgas novados dziedājis retāk aprinkis.lv/sabiedriba/kri… pic.twitter.com/S6yK4gBPqV

Twitter Citi raksta

Stopini_Latvia
Janvārī Ulbrokas bibliotēka aicina iepazīt simbolus, zīmes, rakstus un Stopiņu novada tautastērpu… twitter.com/i/web/status/9…
Stopini_Latvia
Aptaujas rezultāti par Ulbrokas apļa labiekārtojumu bit.ly/2DLAwQC pic.twitter.com/K2nNjTMYl4
Sigulda_Thrills
Ziemas garšu svinēšanas pasākumā varēs mieloties ar tādiem gardumiem kā grilēti nēģi, dry – age liellopgaļas burger… twitter.com/i/web/status/9…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018