Ulbrokas handbolisti sezonu beidz ar uzvaru Dobelē un piekto vietu pirmajā līgā

Foto - no youtube.com Foto - no youtube.com

Ulbrokas sporta kluba handbola komanda sestdien ar uzvaru izbraukumā pār ZRHK “Dobele”/DSS vienību noslēgusi sezonu Latvijas pirmās līgas čempionātā. Kopvērtējumā ulbrokieši septiņu klubu konkurencē ieņēma piekto vietu jeb 12.vietu Latvijas vīru handbola kopējā rangā.

Spēlē Dobelē viesi pirmajā puslaikā panāca piecu vārtu pārsvaru (13:8), taču Dobeles handbolisti atspēlējās un, tuvojoties otrā puslaika vidum, uz brīdi arī izvirzījās vadībā. Tomēr izšķirošie notikumi risinājās pēdējās piecās minūtēs.

Ulbrokas komanda ar trim precīziem metieniem pēc kārtas panāca itin solīdu pārsvaru 32:29, taču mājinieki atbildēja ar to pašu un nepilnu minūti pirms pamatlaika beigām panāca izlīdzinājumu. Viesiem pēdējam uzbrukumam atlika pusminūte, turklāt tobrīd viņi spēlēja četratā pret sešiem pretiniekiem. Tomēr piecas sekundes pirms finālsvilpes Raivis Kronis pamanījās gūt uzvaras vārtus, un laukuma saimniekiem īstai atbildei nepietika laika – 33:32 Ulbrokas sporta kluba labā.

Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākie bija Andris Lazda (7 vārti), Ritvars Bērziņš (6), Artis Grunde (5) un Matīss Roberts Māziņš (4).

Ar trim uzvarām četrās otrā posma spēlēs Ulbrokas handbolisti kļuva par uzvarētājiem turnīrā par 5.-7.vietu Latvijas pirmajā līgā (15 punkti). Jau ziņots, ka septītajā vietā Latvijas virslīgā palika “Salaspils” komanda.