Ikšķiles novadā atklāts jaunais šķiroto atkritumu savākšanas laukums

(Komentēt) Galerija
Ikšķiles novadā atklāts jaunais šķiroto atkritumu savākšanas laukums Foto: Ikšķiles novada pašvaldība un publicitātes
12. janvāris, 9:40

Ikšķiles novada Tīnūžu pagasta "Kaparāmuru karjers–Ezeri" atklāts jaunais šķiroto atkritumu savākšanas laukums, kuru izbūvēja atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA "Clean R".

Laukuma izbūve tapusi ar Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansējumu, vēsta novada pašvaldība. 1160 m² lielajā laukumā iedzīvotājiem tiks piedāvāta iespēja sašķirotā veidā nogādāt plastmasas un stikla atkritumus, koksni un izlietoto koka iepakojumu, papīru un kartonu, metāla iepakojumu, kā arī sadzīvē radušos bīstamos un videi kaitīgo preču atkritumus.

Projekta kopējās izmaksas ir 110 884 eiro (bez PVN), no kuriem Eiropas Savienības Kohēzijas fonda finansējums veido 40 125 eiro.

Atklāšanas pasākumā sanākušos uzrunāja arī "Clean R" valdes loceklis Guntars Levics: "Kad pirms 10–15 gadiem klienti mums vaicāja, ko darīt ar atkritumiem, šķirošanas aspekts praktiski netika skarts. Tagad viens no biežāk uzdotajiem jautājumiem ir tieši atkritumu šķirošana un pareiza šī procesa sākšana. Apsveicama ir tik strauja sabiedrības izpratnes augšana, apzinoties, ka arī atkritumi ir resurss."

2016. gada 1. decembrī iepirkuma procedūras rezultātā Ikšķiles novada pašvaldība noslēdza sadarbības līgumu par atkritumu apsaimniekošanu uz turpmākajiem septiņiem gadiem ar SIA "Clean R".

 

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
@Dzintris Kolāts. Komentārs. Cik bieži labāk ir nezināt aprinkis.lv/component/k2/i…
aprinkislv
Pērn sarkanais gailis Pierīgas novados dziedājis retāk aprinkis.lv/sabiedriba/kri… pic.twitter.com/S6yK4gBPqV
aprinkislv
Mārupieši @MarupesVSK uzvarējuši Pierīgas skolēnu sporta spēļu volejbola turnīrā. 2. Siguldas VĢ @svg 3. Ropažu vsk… twitter.com/i/web/status/9…

Twitter Citi raksta

DJurevica
Carnikavas novada dome šodien ārkārtas sēdē, savstarpēji vienojoties, pārtrauca darba attiecības ar Carnikavas pam… twitter.com/i/web/status/9…
Adazu_novads
Ādažu novada domes priekšsēdētājs Māris Sprindžuks - par Dienas centra izveidi Ādažos. goo.gl/cw2yuw
muzejsbaldone
Piektdien, 19. janvārī plkst. 19:00, Baldones kultūras centrā notiks 1991. gada barikāžu atceres pasākums. Pasākumā… twitter.com/i/web/status/9…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018