Olainiešus aicina paust viedokli par ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu

(Komentēt)
Olainiešus aicina paust viedokli par ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu Foto: arhīvs
16. marts, 13:12

Lai uzklausītu Olaines pilsētas un Olaines pagasta ūdenssaimniecības pakalpojumu lietotāju viedokli par AS "Olaines ūdens un siltums" (OŪS) iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (Regulators) rīkos uzklausīšanas sanāksmi.

Sanāksme paredzēta ceturtdien, 29. martā, plkst. 12.00 Olaines kultūras centra zālē, Zeiferta ielā 11. Sanāksmē, kurā aicināti piedalīties OŪS ūdenssaimniecības pakalpojumu lietotāji, uzņēmuma pilnvarotais pārstāvis iepazīstinās ar plānotā ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifa projekta būtību un ekonomisko pamatojumu. Ikvienam sanāksmes dalībniekam tiks dota iespēja uzdot jautājumus un izteikt savus priekšlikumus, kā arī ieteikumus par iecerēto tarifu projektu.

Jaunais ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projekts paredz ūdensapgādes tarifu 0,70 eiro apmērā par kubikmetru. Savukārt kanalizācijas pakalpojumu tarifs paredzēts 0,86 eiro apmērā par kubikmetru. Tarifus plānots piemērot Olaines pilsētā un Olaines novada Olaines pagastā, norāda Regulators. Tarifu projektā nav iekļauts pievienotās vērtības nodoklis (PVN).

Interesenti dalību sanāksmē var pieteikt pa telefonu vai e-pastu līdz 28. martam (kontaktpersona Dace Burtniece, t.67097271; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.).

Iepazīties ar AS "Olaines ūdens un siltums" iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projekta kopsavilkumu var Regulatora mājaslapā.

 

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Lai arī kā Dziesmu svētku nedēļā šķita, ka esam vienoti un uz viena viļņa, nu atkal sāk izskatīties, ka diemžēl kat… twitter.com/i/web/status/1…
aprinkislv
Salaspils novadā atkal ķeza ar būvniecību aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/mhAaxciVPj
aprinkislv
Brīvdienas Pierīgā: ko redzēt un dzirdēt, kur aiziet un piedalīties aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/Grxlo5rxNE

Twitter Citi raksta

Adazu_novads
No 23. līdz 25.jūlijam remontdarbu laikā apgrūtināta satiksmes Muižas ielā goo.gl/hNuye6
Adazu_novads
6.augustā Ādažos Donoru diena goo.gl/kuePtR
sigulda_lv
Šovakar plkst.19.00 Mākslu skolā „Baltais Flīģelis”, XIII Starptautisko latviešu jauno mūziķu meistarkursu laikā, n… twitter.com/i/web/status/1…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018