Siguldas novada pašvaldība piešķīrusi naudas balvas par augstiem sasniegumiem sportā

(Komentēt)
Siguldas novada pašvaldība piešķīrusi naudas balvas par augstiem sasniegumiem sportā Foto: ekrānšāviņš no ltv.lsm.lv
16. aprīlis, 14:20

Pašvaldība Siguldas novada sportistiem un viņu treneriem par augstiem sasniegumiem skeletonā, bobslejā un kamaniņu sportā 2017./2018. gada sezonā šogad piešķīrusi naudas balvas vairāk nekā 33 tūkstošu eiro apmērā.

Naudas balvas par panākumiem ziemas olimpiskajās spēlēs, Eiropas čempionātos, kā arī Pasaules kausa posmos un Pasaules kausa posmu kopvērtējumā piešķirtas bobslejistam Jānim Strengam, kamaniņu braucējiem Andrim Šicam, Jurim Šicam, Ināram Kivleniekam, Ullai Zirnei un Artūram Dārzniekam, skeletonistiem Leldei Priedulēnai un trenerim Marekam Mezencevam, kā arī Martinam Dukuram, Tomasam Dukuram un biedrībai "Sporta un interešu klubs "RO"" par trenera Daiņa Dukura ieguldījumu.

Pašvaldībā atgādina, ka kritērijus, kārtību un sportistu sasniegumus, par kuriem pašvaldība piešķir naudas balvas, nosaka nolikums "Par kārtību, kādā Siguldas novada sportistiem piešķiramas naudas balvas par izciliem sasniegumiem sportā, un naudas balvas apmēru".

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Ceļojums senajā inku impērijā un ne tikai aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/vUyZGYxTfP
aprinkislv
Aptauja Saulkrastos @Saulkrastu_nov . Kā pasargājat sevi karstajā laikā? aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/zJRfHzcbem
aprinkislv
Foto: Ikšķili @Ikskilelv pieskandina vasaras lielkoncerts aprinkis.lv/kultura/item/4… pic.twitter.com/QS8L23d7AG

Twitter Citi raksta

sigulda_lv
Paldies par atsaucību! Suns ir atradis savus saimniekus. twitter.com/sigulda_lv/sta…
sigulda_lv
Siguldas novada Pašvaldības policijas darbinieki aicina atsaukties suņa saimnieku. Suņu meitene svētdien, 22.jūlijā… twitter.com/i/web/status/1…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018