Aptauja Ikšķilē. Vai atbalstāt azartspēļu pilnīgu aizliegumu?

(Komentēt)
Aptauja Ikšķilē. Vai atbalstāt azartspēļu pilnīgu aizliegumu? Foto: Liene Ozola un pixabay.com
20. jūnijs, 15:27

Rīgas dome pērn pieņēma lēmumu par 42 spēļu zāļu likvidēšanu Rīgas vēsturiskajā centrā. Domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas vadītājs Dainis Turlais (GKR) paudis viedokli, ka domē visām partijām ir vienots viedoklis par to, ka azartspēles pilsētā ir jāierobežo.

"Mēs visi gribam padarīt Rīgu par pilsētu bez azartspēlēm, un agri vai vēlu mēs to panāksim," sacīja Turlais.

Tā kā vēlēšanas ir pavisam drīz, nav izslēgts, ka šis jautājums var parādīsies arī Saeimā pārstāvēto partiju retorikā, jo arī iedzīvotāju aptaujas liecina, ka vairākums atbalsta azartspēļu ierobežošanu vai pat pilnīgu aizliegumu.

Solvita, studente
Atbalstu pilnīgu aizliegumu, jo azartspēles var kļūt par lielu atkarību, kas izposta ģimenes un sabojā dzīvi. Taču, ja azartspēles aizliegtu, tas sabiedrībā radītu protestus un pretreakciju, un man nav skaidrs, kā ar to tikt galā.
Raivis, tehniskais darbinieks
Pilnīgu aizliegumu neatbalstu, jo kaut kur to lieko naudu vajag iztērēt. Vienā vietā Latvijā tās vajadzētu saglabāt, bet ne mazpilsētās. Uzskatu, ka labākais risinājums ir azartspēles koncentrēt vienuviet.
Antoņina, pensionāre
Jā, atbalstu. Tas nevienam nav nesis prieku, bet tikai asaras. Materiāli valsts varētu zaudēt, bet cilvēki būtu laimīgāki, tāpēc ilgtermiņā visi būtu ieguvēji.
Maksims, loģistikas speciālists
Tas būtu pareizi. Dažiem cilvēkiem tā ir tik liela atkarība, ka viņi iztērē savu pēdējo naudu. Es domāju, ka šādā situācijā stingrs aizliegums būtu efektīvs.
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Foto: Ikšķili @Ikskilelv pieskandina vasaras lielkoncerts aprinkis.lv/kultura/item/4… pic.twitter.com/QS8L23d7AG
aprinkislv
Lai arī kā Dziesmu svētku nedēļā šķita, ka esam vienoti un uz viena viļņa, nu atkal sāk izskatīties, ka diemžēl kat… twitter.com/i/web/status/1…
aprinkislv
Salaspils novadā atkal ķeza ar būvniecību aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/mhAaxciVPj

Twitter Citi raksta

Adazu_novads
No 23. līdz 25.jūlijam remontdarbu laikā apgrūtināta satiksmes Muižas ielā goo.gl/hNuye6
Adazu_novads
6.augustā Ādažos Donoru diena goo.gl/kuePtR
sigulda_lv
Šovakar plkst.19.00 Mākslu skolā „Baltais Flīģelis”, XIII Starptautisko latviešu jauno mūziķu meistarkursu laikā, n… twitter.com/i/web/status/1…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018