Aprinkis.lv - Jūrmalā izsludināts pilsētas robežzīmju un vietzīmju ideju konkurss

Jūrmalā izsludināts pilsētas robežzīmju un vietzīmju ideju konkurss

(Komentēt)
Jūrmalā izsludināts pilsētas robežzīmju un vietzīmju ideju konkurss Foto: Ivars Ķezbers
8. augusts, 16:35

Jūrmalas pilsētas pašvaldība izsludinājusi ideju skiču konkursu pilsētas robežzīmju un vietzīmju izveidei. Pilsētas robežzīmes plānots izvietot iebraukšanas zonā Jūrmalas administratīvajā teritorijā, savukārt vietzīmes – uz maģistrālajām ielām pretī izejām un nobrauktuvēm uz dzelzceļa stacijām.

Pašvaldībā norāda, ka pilsētas robežzīmes plānots izvietot trīs vietās pie pilsētas administratīvās teritorijas robežas: vienu, apjomīgāko, – Priedainē, kur iebrauc Jūrmalā no Rīgas; divas mazākas robežzīmes iecerēts izvietot vietās, kur iebrauc Jūrmalā no Talsu un no Tukuma puses.

Savukārt vietzīmes izvietos uz maģistrālajām ielām pret izejām un nobrauktuvēm uz dzelzceļa stacijām ar mērķi iezīmēt pilsētas apkaimes. Vietzīmes kalpos par virziena norādēm, kas palīdzēs vieglāk orientēties pilsētā. Robežzīmes un vietzīmes iecerēts veidot vienotā stilā, izvēloties vienotu dizaina un arhitektonisko risinājumu.

Lai rastu piemērotāko un Jūrmalas tēlam atbilstošāko mūsdienīgu vides objektu risinājumu, Jūrmalas pilsētas pašvaldība ir izsludinājusi ideju skiču konkursu. Tiek gaidīti oriģināli, uzmanību piesaistoši, inovatīvi piedāvājumi, kas ietver Jūrmalas pilsētvides aspektus un vietas kultūrvēsturisko nozīmi.

Konkursa balvu kopējais fonds ir 5000 eiro – 1. vietas ieguvējs saņems 3000 eiro, 2. vietas ieguvējs – 1000 eiro; paredzētas divas veicināšanas balvas – katra 500 eiro. Ideju skices konkursam var iesniegt līdz 17. septembrim. Konkursa nolikums pieejams Jūrmlas pilsētas pašvaldības mājaslapā.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Aptauja Rīgā. Kā vērtējat pensiju indeksāciju? aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/PcH1vbEix9
aprinkislv
VDK zinātniskās izpētes komisija @Maris_Zanders : Nav skaidrs, kur mēs patlaban stāvam aprinkis.lv/sabiedriba/dzi… pic.twitter.com/OcCUvPy4R7

Twitter Citi raksta

Adazu_novads
Atļauts peldēties visās peldvietās, izņemot Alderu centra pludmali, Lielo Baltezeru (pie kapiem), kur novērota atk… twitter.com/i/web/status/1…
sigulda_lv
Daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem ir iespēja saņemt pašvaldības līdzfinansējumu līdz pat 90% apmērā iebraucamo ceļu… twitter.com/i/web/status/1…
Saulkrastu_nov
Iznācis informatīvā izdevuma "Saulkrastu Domes Ziņas" augusta numurs bit.ly/2MKLwkU pic.twitter.com/vl9ecuaePd

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018