Aprinkis.lv - "Pasažieru vilciens" prasīs paskaidrojumus no "Latvijas dzelzceļa" par nokritušo koku Priedainē uz sliedēm

Pasažieru vilciens prasīs paskaidrojumus no Latvijas dzelzceļa par nokritušo koku Priedainē uz sliedēm

(Komentēt)
"Pasažieru vilciens" prasīs paskaidrojumus no "Latvijas dzelzceļa" par nokritušo koku Priedainē uz sliedēm Foto: arhīvs
10. augusts, 19:46

Saistībā ar kavētajiem pasažieru vilcienu reisiem, ko izraisīja piektdien Priedainē uz sliedēm uzkritis koks, pasažieru pārvadātājs "Pasažieru vilciens" prasīs paskaidrojumus no "Latvijas dzelzceļa", sacīja pasažieru pārvadātāja "Pasažieru vilciens" Sabiedrisko attiecību daļas vadītājs Egons Ālers.

Viņš sacīja, ka "Pasažieru vilciens" prasīs paskaidrojumus no pakalpojuma nodrošinātāja, infrastruktūras uzturētāja "Latvijas dzelzceļš", ņemot vērā, ka "Pasažieru vilciens" pērk pakalpojumu no "Latvijas dzelzceļa" un šajā gadījumā saņemts nekvalitatīvs pakalpojums.

Ālers atzīmēja, ka pēc incidenta apstākļu izvērtēšanas tikšot lemts par iespējamo kompensāciju pieprasīšanas no "Latvijas dzelzceļa".

Pēc Ālera teiktā, "Pasažieru vilciens" nespēj skaidrot, kā saulainā dienā bez lielām vēja brāzmām uz sliedēm varēja uzgāzties koks un, vai varēja rasties smagākas sekas, ja koks būtu uzgāzies kustībā esošam vilcienam.

Tostarp Ālers norādīja, ka iedzīvotāji, kas iegādājās biļeti uz reisu, kas tika atcelts, savu biļeti var atgriezt stacijas kasē, lai saņemtu atpakaļ naudu.

Saistībā ar nokritušo koku Priedaines stacijas apkaimē traucēta satiksme visos elektrovilcienu maršrutos. Iespējami kavējumi līdz pat stundai visiem vilcieniem visiem maršrutiem, piebilda Ālers.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Aptauja Rīgā. Kā vērtējat pensiju indeksāciju? aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/PcH1vbEix9
aprinkislv
VDK zinātniskās izpētes komisija @Maris_Zanders : Nav skaidrs, kur mēs patlaban stāvam aprinkis.lv/sabiedriba/dzi… pic.twitter.com/OcCUvPy4R7

Twitter Citi raksta

Adazu_novads
Atļauts peldēties visās peldvietās, izņemot Alderu centra pludmali, Lielo Baltezeru (pie kapiem), kur novērota atk… twitter.com/i/web/status/1…
sigulda_lv
Daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem ir iespēja saņemt pašvaldības līdzfinansējumu līdz pat 90% apmērā iebraucamo ceļu… twitter.com/i/web/status/1…
Saulkrastu_nov
Iznācis informatīvā izdevuma "Saulkrastu Domes Ziņas" augusta numurs bit.ly/2MKLwkU pic.twitter.com/vl9ecuaePd

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018