Brigmanis: Ja Vienotība iekļūs Saeimā, tiks veidota pašreizējā politisko spēku koalīcija

(Komentēt)
Brigmanis: Ja "Vienotība" iekļūs Saeimā, tiks veidota pašreizējā politisko spēku koalīcija Foto: Saeimas administrācija
17. maijs, 9:14

Ja partija "Vienotība" iekļūs Saeimā, tiks veidota pašreizējā politisko spēku koalīcija, intervijā laikrakstam "Neatkarīgā" teica Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis.

"Šobrīd reitingi rāda, ka nākamajā Saeimā no līdzšinējās koalīcijas noteikti iekļūs ZZS un Nacionālā apvienība. Divas dažādas socioloģiskās aptaujas ir savstarpēji izslēdzošas pret "Vienotību": viena rāda, ka "Vienotība" būs pārstāvēta nākamajā Saeimā, otra - ka "Vienotībai" izredžu nav," skaidro politiķis.

Viņš uzsvēra - ja "Vienotība" būs Saeimā, tad paliks esošā koalīcija, ja nē, vai arī trim partijām nepietiks balsu, tad būs cita situācija.

Brigmanis netic, ka pārējie visi politiskie spēki - Kaimiņš (KPV), JKP, Latvijas Reģionu apvienība varētu dabūt katrs pa sešām balsīm. Viņaprāt, kāds noteikti "kritīs ārā".

"Visi viņi meklē akmeni, ar ko iemest esošajai valdībai, nepadomājot, ka varbūt nāksies pie viena sarunu galda sēdēt," piebilda Brigmanis.

Kā skaidroja politiķis, pat neraugoties uz to, ka Krievu savienības aktivitātēm, radikālākie krievvalodīgie vēlētāji novērsīsies no "Saskaņas", ZZS ar "Saskaņu" pēc vēlēšanām nesadarbosies.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Aptauja Rīgā. Kā vērtējat Artusa Kaimiņa aizturēšanu un veikto kratīšanu pie viņa? aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/CZLvzFZdA2
aprinkislv
Neparastā Pierīga. Babīte – novads ar burvju spoguli aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/YzXUtS1TMl
aprinkislv
Pierīgā degusi meža zemsedze, sausā zāle, krūmi, celms, šķūnis, kiosks un gulta aprinkis.lv/sabiedriba/kri… pic.twitter.com/dnSruEoa1I

Twitter Citi raksta

Stopini_Latvia
Priecīgus Līgo svētkus! pic.twitter.com/1f6FJ6Lfog
sigulda_lv
Novadniekiem ir iespēja saņemt atkritumu šķirošanas maisus un šķirot atkritumus bez maksas savā dzīvesvietā:… twitter.com/i/web/status/1…
sigulda_lv
Noslēdzoties mācību gadam, uzsākti remontdarbi Siguldas novada izglītības iestādēs. Kopumā izglītības iestāžu remo… twitter.com/i/web/status/1…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018