Noturoties amatā pēc Saeimas vēlēšanām, Kučinskis sola ārkārtīgi kritisku attieksmi pret ministru amatu kandidātiem

(Komentēt)
Noturoties amatā pēc Saeimas vēlēšanām, Kučinskis sola ārkārtīgi kritisku attieksmi pret ministru amatu kandidātiem Foto: Valsts kanceleja
21. jūnijs, 9:27

Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) būtu gatavs uzņemties valdības vadītāja pienākumus arī pēc Saeimas vēlēšanām, un, ja viņam izdosies noturēties amatā, politiķis sola ārkārtīgi kritisku attieksmi pret ministru amatu kandidātiem.

Kučinskis šorīt Latvijas Radio solīja, ka kritiski vērtēšot kandidātus ministru posteņiem neatkarīgi no viņu partejiskās piederības, jo darbam valdībā esot vajadzīgi darītāji, nevis malā stāvētāji un komentētāji.

Neskatoties uz opozīcijas iesniegtajiem demisijas pieprasījumiem, Kučinskis kopumā atzinīgi vērtēja savas pašreizējās valdības ministru darbu. Piemēram, viņš neatbalsta tieslietu ministra Dzintara Rasnača (VL-TB/LNNK) demisiju, jo uzskata, ka maksātnespējas procesi likumdošanas sakārtošanas ziņā ir piedzīvojuši būtiskus uzlabojumus, bet tagad jautājums vairāk esot par likumu pielietošanu un ieviešanu dzīvē.

Līdzīgi premjers neatbalsta arī ekonomikas ministra Arvila Ašeradena (V) demisiju, jo no ministra līdz augustam gaida risinājumus elektrības OIK jomas sakārtošanai. Premjers atzina, ka strauji likvidēt OIK nevarēs, un sistēmai tiks pielikts punkts vien tad, kad no atjaunojamajiem resursiem ražotā elektrība pietuvusies tirgus cenām.

Kopumā demisijas pieprasījumus Kučinskis novērtēja kā opozīcijas centienus pievērst sev uzmanību pirms Saeimas vēlēšanām.

Politiķis lēsa, ka vasarā opozīcija varētu mēģināt pieteikt vēl pāris ministru demisijas, tomēr šo ieceri kavēšot Saeimas brīvdienas. Vasarā gan tikšot sasauktas vismaz viena vai divas Saeimas ārkārtas sēdes, kad opozīcija atkal varētu mēģināt izpausties.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Aptauja Ropažos: Kā vērtējat ideju palielināt aizsardzības budžetu? aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/6Xaf873qA5

Twitter Citi raksta

Saulkrastu_nov
Jau šodien sākas starptautiskais festivāls "Saulkrasti Jazz" @SaulkrastiJazz Būs arī bezmaksas koncerti Saules lauk… twitter.com/i/web/status/1…
JurmalaLV
FOTO: Jomas ielas svētki nosvinēti!🎉 flickr.com/photos/jurmala… pic.twitter.com/5Jc8ZP9Nmn
Saulkrastic
Šodien 15:00 laipni lūgti Saules laukumā baudīt @SaulkrastiJazz festivāla bezmaksas koncertu un 19:00 Minhauzena Un… twitter.com/i/web/status/1…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018