Logo
Drukāt šo lapu

Mājas spēlēs uzvaras Salaspils un Ādažu basketbolistiem, zaudējums mārupiešiem

Foto - Salaspils sporta skola Foto - Salaspils sporta skola

Reģionālās basketbola līgas septītās kārtas spēlēs trešdien vakarā uzvaras savās mājās izcīnīja Salaspils sporta skolas komanda un basketbola klubs “Ādaži/Carnikava”, savukārt Mārupes sporta centra basketbolisti piedzīvoja zaudējumu.

Salaspils sporta skolas vienība mačā pret basketbola klubu “Salacgrīva” pirmā puslaika vidū panāca desmit punktu pārsvaru un neilgi pirms garā pārtraukuma palielināja to līdz 43:26, taču pagalam neveiksmīgi iesāka otro puslaiku, un pretinieki dažu minūšu laikā panāca izlīdzinājumu 46:46. Otrā puslaika vidū salaspiliešiem izdevās 16:7 izrāviens un vēlreiz panākto aptuveni 10 punktu pārsvaru viņi nosargāja līdz beigām – 81:69.

Laukuma saimnieku labā pa 17 punktiem guva Reinis Otersons un Toms Jēkabs Bērziņš, 14 punkti Kristiāna Pastora kontā. Salaspils komandai septiņās spēlēs ir četras uzvaras.

Tāda pati bilance nu ir arī BK “Ādaži/Carnikava” basketbolistiem, kuri savā laukumā uzņēma sporta kluba “Rūjiena” komandu. Pirmajā ceturtdaļā mājiniekiem spēle pagalam neizdevās (2:11, 8:21), toties otro viņi vinnēja vairāk nekā pārliecinoši (29:6), atpūtā devās jau ar “plus 11” un otrajā puslaikā starpību palielināja līdz pat 18 punktiem. Beigu rezultāts 71:62.

Uzvarētājiem rezultatīvākie bija Armands Jakušenoks ar 17, Rolands Dovgjallo ar 16 un Ričards Viesturs Cifersons ar 11 punktiem

Mārupes sporta centra komanda mājas spēlē pret basketbola klubu “Roja” bija iedzinējos cīņas lielāko daļu, taču starpība ne reizi nepārsniedza 2-3 precīzu metienu tiesu. Vēl divas minūtes līdz pamatlaika beigām rezultāts bija neizšķirts 76:76, tacu tad viesi guva sešus punktus pēc kārtas, un, lai gan pēdējās sekundēs laukuma saimniekiem bija iespēja panākt neizšķirtu, tālmetiens nebija precīzs – 82:85.

Jēkabs Niedra mārupiešiem guva 18 punktus, Markuss Spila 17 un Ronalds Ginters 14 punktus. Mārupes basketbolistiem septiņās spēlēs ir trīs uzvaras.

Piektdien RBL septītās kārtas mačus savās mājās aizvadīs “Babītes” un “Siguldas/Modern House” basketbolisti.