Ķekavas florbolisti netiek finālā, "Ulbrokai" beidzies zaudējumu limits

Foto - "Lielvārde/FatPipe" Foto - "Lielvārde/FatPipe"

Latvijas virslīgas pusfināla sērijā zaudējumu četrās spēlēs pret florbola klubu “Valmiera” piedzīvojuši “Ķekavas” florbolisti. Savukārt florbolas skolas “Masters”/Ulbrokas komanda nedēļas nogalē piedzīvoja divas neveiksmes Lielvārdē un nu nonākusi zaudētājos sērijā līdz četrām zvarām 1:3.

FS “Masters”/Ulbrokas florbolisti nedēļas nogalē viesojās pie “Lielvārde/FatPipe” komandas. Sestdien trešajā spēlē mājinieki pirmās trešdaļas vidū panāca divu vārtu pārsvaru, pirmajā un otrajā periodā viesi divreiz samazināja starpību līdz minimumam (1:2, 2:3), taču trešās sākumā Lielvārdes florbolisti realizēja skaitlisko vairākumu, bet 20 sekundes pirms beigām raidīja bumbiņu tukšos vārtos – Ulbrokai zaudējums 2:5.

Sērijas ceturtajā spēlē svētdien sākums bija līdzīgs – 11.minūtē 2:0 laukuma saimnieku labā. Taču otrajā trešdaļā divarpus minūšu laikā “Masters” florbolisti trīs reizes ieraidīja bumbiņu pretinieku vārtos un izvirzījās vadībā 3:2 un pēc tam arī 4:3. Taču izšķirošais izrādījās trešās trešdaļas sākums, kad pusotras minūtes laikā “Lielvārde/FatPipe” iemeta trīs vārtus un ar precīzu spēli aizsardzībā nosargāja 6:4 uzvaru (trīs no sešiem goliem mājinieki iemeta vairākumā).

Divi zaudējumi un rezultāts 1:3 sērijā nozīmē, ka FS “Masters”/Ulbrokas komandai jāuzvar trīs mači pēc kārtas, pirmais no tiem – 1.aprīlī Ulbrokas sporta kompleksā.

“Ķekava” pret “Valmieru” četrās zaudētajās spēlēs vadībā nebija ne brīdi. Trešajā spēlē līdz otrās trešdaļas vidum ķekavieši bija nonākuši neapskaužamā situācijā (0:4), tad spēja starpību samazināt līdz 3:5, taču trešajā trešdaļā ielaida vēl piecus vārtus. Beigu rezultāts 4:10. Punktu mačam pamatlaika pēdējā minūtē pielika Klāvs Jansons, kurš piedalījās visu četru “Ķekavas” vārtu guvumā – “hettriks” un rezultatīva piespēle.

Svētdien ceturtā mača pirmajā pusē “Ķekava” atspēlēja gan divu (0:2), gan vienu vārtu deficītu (2:3, 3:4), bet izšķirošo triecienu viesi deva otrās trešdaļas vidū, kad divu minūšu laikā iemeta trīs vārtus un nedaudz vēlāk vēl vienus (4:8). Pamatlaika izskaņā bumbiņa vārtos ielidoja devīto reizi – 4:9.

“Valmiera” šīs sezonas izslēgšanas turnīrā uzvarējusi visās astoņās līdzšinējās spēlēs un jau var gatavoties 15.aprīlī “Arēnā Rīga” paredzētajai finālspēlei, bet “Ķekava” – mačam par trešo vietu.