VADC lūdz atsaukties visu asinsgrupu donorus

(Komentēt)
VADC lūdz atsaukties visu asinsgrupu donorus Foto: arhīvs
12. jūlijs, 11:11

Saistībā ar donoru aktivitātes samazinājumu atvaļinājumu laikā, kopš pagājušās nedēļas Valsts asinsdonoru centram (VADC) nav izdevies piepildīt asins krājumu. Donoru centrs aicina atsaukties visu asinsgrupu donorus, taču īpaši nepieciešams O-, O+, A- un A+ asinsgrupu donoru atbalsts.

VADC preses sekretārs Jānis Vecvagars pavēstīja, ka vasaras periodā jūtami samazinās donoru aktivitāte atvaļinājumu un ceļojumu dēļ, taču slimnīcu pieprasījums pēc asins komponentiem nesarūk. Šāda tendence novērojama katru gadu, tāpēc VADC donorus aicina asins ziedošanu ieplānot atvaļinājuma laikā vai pirms tā.

Valsts asinsdonoru centrs Sēlpils ielā 9 un Donoru pieņemšanas vietā Merķeļa ielā 11 ceturtdien donorus pieņem līdz plkst. 18.30. 12. jūlijā asinis līdz plkst. 14.00 var ziedot arī Jaunajā Teikā G. Zemgala gatvē 78, Rīgā un līdz plkst. 13.00 – Valmieras kultūras namā Rīgas ielā 10.

VADC donorus gaida katru dienu. Donoru pieņemšanas laikus un vietas var aplūkot VADC mājaslapā. VADC atgādina: lai ziedotu asinis, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments –pase vai ID karte.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Foto: Ikšķili @Ikskilelv pieskandina vasaras lielkoncerts aprinkis.lv/kultura/item/4… pic.twitter.com/QS8L23d7AG
aprinkislv
Lai arī kā Dziesmu svētku nedēļā šķita, ka esam vienoti un uz viena viļņa, nu atkal sāk izskatīties, ka diemžēl kat… twitter.com/i/web/status/1…
aprinkislv
Salaspils novadā atkal ķeza ar būvniecību aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/mhAaxciVPj

Twitter Citi raksta

Adazu_novads
No 23. līdz 25.jūlijam remontdarbu laikā apgrūtināta satiksmes Muižas ielā goo.gl/hNuye6
Adazu_novads
6.augustā Ādažos Donoru diena goo.gl/kuePtR
sigulda_lv
Šovakar plkst.19.00 Mākslu skolā „Baltais Flīģelis”, XIII Starptautisko latviešu jauno mūziķu meistarkursu laikā, n… twitter.com/i/web/status/1…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018