Salaspils handbolisti izcīna trešo uzvaru sezonā

Foto - facebook.com/HKSalaspils Foto - facebook.com/HKSalaspils

Latvijas handbola virslīgas čempionātā trešo uzvaru sezonas septiņās spēlēs otrdien vakarā savās mājās izcīnīja “Salaspils” komandas handbolisti, kuri pārspēja kaimiņu turnīra tabulā handbola klubu “Vaiņode”.

Pēdējo reizi neizšķirts šajā cīņā bija 4.minūtē (3:3). Turpinājumā salaspilieši pārņēma vadību, pirmajā puslaikā to palielināja līdz pieciem vārtiem (12:7) un drīz pēc pārtraukuma līdz sešiem (16:10). Viesiem izdevās starpību deldēt, un sešas minūtes līdz beigām bija vairs tikai “plus divi” (24:22). Tomēr Salaspils handbolisti izturēja un svinēja uzvaru 28:24.

Salaspiliešu rindās rezultatīvākie bija Eduards Malahovs (9), Matīss Strautnieks (5) un Ivars Brics (4).

Virslīgas turnīra tabulā “Salaspils” ar sešiem punktiem septiņās spēlēs ieņem piekto vietu astoņu klubu konkurencē. Līderi ir “ZRHK/Tenax Dobele” handbolisti, kuri uzvarējuši visās piecās sezonas pirmajās spēlēs.