Kaujiniecisks neizšķirts Salaspils un Ogres handbolistu cīņā

Pēdējās 10 minūtēs atspēlējuši piecu vārtus deficītu, Salaspils komandas handbolisti Latvijas pirmās līgas čempionāta mačā sestdien savā laukumā nospēlēja neizšķirti ar handbola kluba “Ogre” un Ogres novada sporta centra vienību.

Abas komandas sezonas pirmajās spēlēs bija piedzīvojušas zaudējumus, tādēļ alka tikt pie pirmajiem punktiem. Pirmā puslaika lielāko daļu vadībā bija ogrēnieši, taču viņu pārsvars nepārsniedza trīs vārtus (10:7, 17:14, 20:17). Pēc pārtraukuma viesiem starpību palēnām izdevās palielināt un, sākoties pēdējām 10 minūtēm, Salaspils handbolisti bija iedzinējos 21:26. Tomēr mājinieki izmantoja pretinieku neprecizitātes metienos un divas minūtes līdz beigām panāca izlīdzinājumu 27:27. Ogres komandai vēl bija iespēja iemest uzvaras vārtus, taču tā palika neizmanota.

Salaspils komandas labā deviņus vārtus – arī neizšķirtu nodrošinājušos – guva Artūrs Lazdiņš, septiņus Artūrs Ozerskis, četrus Artūrs Lejiņš.

Latvijas pirmās līgas čempionātā šosezon piedalās astoņi klubi, arī Ulbrokas sporta kluba komanda. Pēc divu apļu izspēleles pirmo divu vietu ieguvēji uzreiz kvalificēsies pusfinālam, bet 3.-6.vietu ieguvēji aizvafīs ceturtdaļfināla mačus.