Ķekavas florbolistiem piektā uzvara sezonā, Saulkalnes komandai – ceturtā

Foto - Ķekavas Bulldogs Foto - Ķekavas Bulldogs

Ļoti sekmīgu sezonas sākumu turpina divi Pierīgas florbola klubi. Piektdien vakarā “Ķekavas” komanda Latvijas virslīgas turnīrā izcīnīja piekto uzvaru sešās spēlēs, bet florbola kluba “Saulkalne” panākumu sērija pirmās līgas čempionātā sasniegusi četras spēles.

Ķekavieši izbraukuma spēlē pret “Irlava/Avant” vienību izšķirošo pārsvaru guva pirmās trešdaļas otrajā un otrās trešdaļas pirmajā pusē, kad guva piecus vārtus pēc kārtas, panāca 7:2 pārsvaru un pabeidza spēli 8:5 savā labā. Klāvs Jansons guva divus vārtus un izdarīja trīs rezultatīvas piespēles, Markusam Januševskim 2+2, Gintam Klēģeram 2+0.

Virslīgas turnīra tabulā “Ķekava” saglabā pirmo vietu – 15 punkti sešās spēlēs un triju punktu pārsvars pār tuvākajiem konkurentiem, kuri gan aizvadījuši spēli vai divas spēles mazāk.

Latvijas pirmās līgas Austrumu grupas pirmajā vietā ir FK “Saulkalne” florbolisti, kuri četrās spēlēs no maksimālajiem 12 punktiem savākuši 11 (pirmais panākums nāca pagarinājumā).

Piektdien Salaspils sporta centrā Saulkalnes florbolisti spraigā cīņā pārspēja florbola klubu “Madona”. Otrajā periodā viesiem izdevās atspēlēt triju vārtu deficītu, pēc tam viņi vēl divreiz panāca neizšķirtu, taču 20 sekundes līdz pamatlaika beigām Kārlis Barons ar savu otro precīzo metienu spēli nodrošināja mājiniekiem uzvaru 7:6. Četrus rezultativitātes punktus (1+3) mājiniekiem nopelnīja Emīls Skrodelis.