RSU/Babītes florbolisti vinnē izšķirošo spēli un iekļūst pusfinālā

(Komentēt)
"RSU/Babītes" florbolisti vinnē izšķirošo spēli un iekļūst pusfinālā Foto: arhīvs
15. marts, 8:09

Latvijas florbola pirmās līgas čempionāta pusfinālā iekļuvuši "RSU/Babītes" florbolisti, kuri otrdien vakarā savās mājās Spuņciemā ceturtdaļfināla sērijas izšķirošajā piektajā spēlē uzvarēja Latvijas Universitātes/florbola skolas "Masters" komandu.

Kā izrādījās, izšķirošie notikumi šajā cīņā risinājās jau pirmās trešdaļas vidū, kad laukuma saimnieki nepilnu sešu minūšu laikā guva trīs vārtus, turklāt divus no tiem – 25 sekunžu laikā. Otrajā periodā pretinieki vienus vārtus atguva un trešās trešdaļas sākumā samazināja starpību līdz minimumam, taču drīz pēc tam Bertrams Kalējs guva savus otros vārtus spēlē, realizējot skaitlisko vairākumu, un atjaunoja divu vārtu pārsvaru – 4:2 spēlē un 3:2 sērijā.

"RSU/Babītes" florbolisti ceturtdaļfināla sērijas pirmajā spēlē bija uzvarējuši 5:3, otrajā un trešajā piedzīvoja zaudējumus 6:10 un 7:8 pagarinājumā, bet ceturtajā līdz ar panākumu 5:4 panāca izlīdzinājumu.

Pusfinālā Babītes komanda, kas pirmās līgas pamatturnīrā finišēja otrajā vietā, tiksies ar florbola klubu "Ogres vilki", kas ieņēma trešo vietu. Abās šīs sezonas savstarpējās spēlēs vinnēja "RSU/Babītes" florbolisti – 10:9 un 7:3. Pusfināla pirmās divas spēles paredzētas jau 18. un 19. martā.

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
@Marupes_novads dueti svin dubultuzvaru Pierīgas pludmales volejbola turnīros aprinkis.lv/sports/item/38… pic.twitter.com/pI9xOkHAv3
aprinkislv
aprinkislv
Līdz pašvaldību vēlēšanām atlikusi nedēļa aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/vCcyBuKN21

Twitter Citi raksta

Baldones_Novads
Foto atskats velobraucienam "Alfrēdam Dziļumam pa pēdām!" Paldies draudzīgajiem dalībniekiem, visiem, kas... fb.me/1287Ik9uM
sigulda_lv
Pilsdrupas pieskandina vairāku tūkstošu kopdziesma! Sigulda svin! Siguldai 810! pic.twitter.com/oW2Mo58weB
Šodien, pirmo reizi Baldones novada vēsturē, mūsu novada florbolisti izcīnīja zeltu Pierīgas novadu sporta spēlēs... fb.me/1kKLyAV0J