Logo
Drukāt šo lapu

"SĀC" florbolisti atšķirīgos veidos piekāpjas gan "Ulbrokai", gan "Ķekavai" (papildināta)

Foto - latvianopen.com Foto - latvianopen.com

Latvijas florbola virslīgas kalendāram bija labpaticis, ka Saulkrastu, Ādažu un Carnikavas florbola klubam “SĀC” divu dienu laikā nācās aizvadīt divas spēles pret abām pārējām Pierīgas komandām – florbola skolu “Masters”/Ulbroku un “Ķekavu”. Kaut gluži atšķirīgā veidā, abās tika piedzīvoti zaudējumi.

Piektdien Ulbrokas sporta kompleksā “SĀC” florbolisti ar diviem precīziem metieniem pusminūtes laikā izvirzījās vadībā 2:1. Taču uz nākamo golu otrā perioda vidū mājinieki atbildēja ar 13 bumbiņām viesu vārtos. Beigās graujoša ulbrokiešu uzvara 16:5. Uzvarētājiem ar sešiem rezultativitātes punktiem (5+1) izcēlās Matīss Kristians Morozovs, Edžum Ceriņam 3+0, Artūram Narogam 2+2, Eduardam Stūrem 2+1.

To, ka ar cīņassparu FBK “SĀC” florbolistiem tomēr nav nemaz tik slikti, viņi pierādīja piektdien vakarā Ādažu Sporta centrā, kur uzņēma “Ķekavas” komandu. Cīņas sākums viņiem gan neko labu nesolīja – 14.minūtē jau 0:5. Taču trešās trešdaļas sākumā laukuma saimnieki bija starpību samazinājuši līdz minimumam (5:6), bet 67 sekundes pirms pamatlaika beigām arī panāca izlīdzinājumu 7:7. Vairāk par vienu punktu iegūt tomēr neizdevās – pagarinājuma 5.minūtes sākumā uzvaras vārtus ķekaviešiem guva Renāts Degins (8:7).

“Ķekavas” rindās Ernests Ronis izcēlās ar četriem goliem un vienu rezultatīvu piespēli. “SĀC” sastāvā rezultatīvākie bija Dēvids Osītis (0+4) un Alvils Dāle (3+0).

Pamatīgu pērienu pēc uzvarām sezonas pirmajās četrās spēlēs sestdien piedzīvoja līdzšinējie tabulas līderi FS “Masters”/Ulbrokas florbolisti, kuri viesos pret FBK “Valmiera” otrās trešdaļas beigās bija nonākuši bezcerīgā situācija (1:8) un izglābties vairs nespēja – 6:13 (Matīsam Kristianam Morozovam 2+1).

Virslīgas turnīra tabulā pa 11 punktiem piecās spēlēs nu ir FS “Masters”/Ulbroka un FBK “Valmiera”. “Ķekava” ar 10 punktiem 6 spēlēs ir trešā, bet FBK “SĀC” ar vienu uzvaru un trim punktiem sešos mačos atrodas priekšpēdējā desmitajā pozīcijā.

Pie uzvaras piektdien vakarā tika arī “Ķekavas Bulldogs” florbolisti, kuri Latvijas pirmās līgas spēlē savā laukumā uzņēma RTU/”Rockets-1” vienību. Vēl otrās trešdaļas vidū rezultāts bija neizšķirts 3:3, taču turpinājumā vārtus guva tikai mājinieki – 8:3. Pa divām reizēm precīzi meta Bruno Jānis Ritums un Martins Brazovskis.

Otro panākumu Latvijas otrās līgas sezonas startā izcīnījuši Inčukalna sporta kluba “Coyote” florbolisti, kuri piektdien izbraukumā pārspēja “Smiltene’09” vienību 12:7. Izšķirošo pārsvaru viņi panāca otrajā trešdaļā un trešās sākumā, kad no 6:4 pārsvaru pieaudzēja līdz 10:5. Jānim Levanovičam 6+2, Renāram Liepiņam 3+1.

Latvijas dāmu virslīgas turnīrā sezonas otrajā spēlē pirmo neveiksmi piedzīvoja “FK Ķekava” florbolistes, kuras sīvā cīņā ar 2:3 piekāpās “NND/RTJC” vienībai. Uzvaras vārtus pretinieces guva trešās trešdaļas sākumā.

Svētdien pie ķekavietēm viesojās Cēsu kluba “Lekrings” florbolistes, un, pateicoties diviem Katrīnas Kates Fībigas precīzajiem metieniem, šoreiz Ķekavas komanda izcīnīja uzvaru 3:1.