Mārupes un Salaspils basketbolisti gūst uzvaras mājas spēlēs

Foto - Salaspils sporta skola Foto - Salaspils sporta skola

Reģionālās basketbola līgas 13.kārtas spēlēs uzvaras trešdien vakarā savās mājās izcīnīja Mārupes sporta centra un Salaspils sporta skolas komandas. Piektdien mājas mačus aizvadīs Ādažu, Babītes, Siguldas un Ķekavas basketbolisti.

Mārupieši savā laukumā uzņēma RBL Rietumu grupas pastarīšus Bauskas BJSS basketbolistus un, lai gan bija izteiktu favorītu statusu, vērā ņemamu pārsvaru panāca tikai otrās ceturtdaļas otrajā pusē (42:28). Trešajā ceturtdaļā pārsvars tika palielināts vēl par deviņiem punktiem, un beigās mājinieku uzvara sanāca itin pārliecinoša – 90:58.

Interesanti, ka punktus guva visi divpadsmit laukumā izgājušie Mārupes basketbolisti, visvairāk – Roberts Čaunāns (21) un Roberts Ciganskis (11). Ar septiņām uzvarām 13 spēlēs viņi Rietumu grupas turnīra tabulā ir ceturtajā vietā.

Krietni grūtāk pie kārtējā panākuma tika Salaspils sporta skolas basketbolisti, kuru pretinieki Centra grupas mačā bija “East Ball”/RTDP komanda. Mača lielāko daļu salaspilieši gan bija vadībā, taču viņu pārsvars reti kad pārsniedza viena precīza metiena tiesu. Ceturtās ceturtdaļas sākumā starpību viņiem beidzot izdev;as palielināt līdz desmit punktiem (75:65), un, lai arī pamatlaika pēdējā minūtē viesi pievilka līdz “mīnus trīs”, devītā uzvara 13 spēlēs tika nosargāta – 78:75.

Pa 16 punktiem laukuma saimnieku labā guva Kristiāns Armanovs, Reinis Otersons un Reno Silavs, 15 punktus – Kristiāns Pastors.