Garkalne/Livonia regbisti izvirzās vadībā Latvijas čempionātā

(Komentēt)
"Garkalne/Livonia" regbisti izvirzās vadībā Latvijas čempionātā Foto: Zigismunds Zālmanis, RFC "Livonia"
4. augusts, 10:00

"Garkalne/Livonia" ceturtdien Juglā ar 62:5 pārliecinoši pieveica regbija kluba "Eži" otro komandu "Eži/RFS" un pārņēma vadību Latvijas čempionātā. Kopvērtējuma vadošajā trijniekā livoniešiem ar 25 punktiem sešās spēlēs nu ir pirmā vieta, "Stats/Miesnieki" ir 24 un "LMT/Eži" komandai – 16 punkti piecās spēlēs.

Ceturtdienas mačs notika dažas dienas pēc abu regbija klubu pirmo komandu savstarpējās spēles Latvijas kausa finālā, un šoreiz īsta cīņa nesanāca. Kā norāda Latvijas Regbija federācijā, "Eži/RFS" joprojām ir problēmas ar savainotiem pirmās līnijas spēlētājiem, tādēļ ceturtdienas spēle notika bez stūmiena grupcīņās.

"Eži" visas spēles laikā veica vienu piezemējumu, turpretī "Garkalne/Livonia" – desmit. Kristaps Bērziņš izcēlās ar diviem piezemējumiem un sešiem precīziem realizācijas sitieniem. Divreiz bumbu pretinieku ieskaites laukumā ienesa arī Mārtiņš Rundāns, pa reizei – Kaspars Briedis, Viesturs Vārpa, Ainārs Bērziņš, Pavels Tulubjevs, Markuss Krallišs un Janeks Taškāns.

"Spēle iznāca samērā viegla. Labi aizvadījām pirmā puslaika sākumu un otro puslaiku. Uzbrukumā spējām veidot daudz skaistu fāžu, kā pietrūka kausa finālā, kad bija daudzu nepabeigtu uzbrukumu. Vēlamies izpildījumu aizvien labāku un labāku, vairāk organizētu spēli bez bumbas. Pie tā arī strādāsim," spēli komentēja "Garkalne/Livonia" galvenais treneris Edmunds Ščavinsks.

RK "Eži" galvenais treneris Juris Straume: "Labi cīnījāmies aizsardzībā, bet ne tik labi uzbrukumā, jo pietrūka spēka. Pretinieki tomēr ir ļoti labi trenēti un spēlēja stiprā sastāvā. Mierinājums, ka mūsu pirmā komanda "Livonia" otro komandu uzvarēja pārliecinošāk. Šiem puišiem spēles pret stiprākiem pretiniekiem palīdz nolaisties uz zemes, ja kāds iedomājies, ka ir jau maza zvaigznīte. Un var ieraudzīt, kur jāstrādā vairāk."

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
FOTO: Pie kūpošām krāsmatām. Nelaime Siguļos @Carnikavas_nov aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/uuZucFJeN3
aprinkislv
Naktī nodedzis Carnikavas dievnams Siguļos aprinkis.lv/sabiedriba/dzi… pic.twitter.com/xSKmzUKcjH
aprinkislv
Ķekavas novada @Kekavas_novads domes deputāte: Piederība partijai nemainīs dotos solījumus aprinkis.lv/sabiedriba/pol… pic.twitter.com/6igtA58n9M

Twitter Citi raksta

Carnikavas_nov
Carnikavas domes vadītāja @DJurevica: Pierīgas sabiedriskā transporta sistēmas jāuztic plānošanas reģionam: lsm.lv/raksts/zinas/l…
Marupes_novads
Mārupes novada Zelta kāzu pāru godināšanas pasākums 2017 youtu.be/hqBnD8-hyS8 via @YouTube
muzejsbaldone
Aicinām baldoniešus piedalīties Baldones pašdarbības kolektīvu vēstures izstādes veidošanā: līdz 19. janvārim bijuš… twitter.com/i/web/status/9…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2017