Upesciema futbolisti cieš sagrāvi, ropažnieki nenosargā triju vārtu pārsvaru

(Komentēt) Video
Upesciema futbolisti cieš sagrāvi, ropažnieki nenosargā triju vārtu pārsvaru Foto: Rīgas Futbola federācija
9. augusts, 12:59

Latvijas futbola otrās līgas Rīgas reģiona turnīrā otrā posma otrās kārtas spēles aizvadījušas divas Pierīgas komandas. Otro sagrāvi pēc kārtas piedzīvoja sporta kluba "Upesciems" komanda, bet "BFS Reinards/Ropaži" vienībai nācās samierināties ar vienu punktu.

Turnīrā par 1.-8. vietu SK "Upesciems" otrdien savā laukumā uzņēma futbola klubu "Progress", kura sastāvā spēlēja vairāki pirmās līgas komandas "Progress"/"Olaine" futbolisti. Ātri nonākuši zaudētājos, mājinieki līdz pirmā puslaika izskaņai nosargāja minimālu rezultāta starpību. Taču tad divu minūšu laikā ielaida divus vārtus, otrā puslaika pirmajā pusē vēl divus un beigās piedzīvoja zaudējumu 0:5 (iepriekšējā spēlē Upesciema futbolisti cieta sagrāvi 0:6).

Ar septiņiem punktiem astoņās spēlēs (divas uzvaras, viens neizšķirts, pieci zaudējumi) SK "Upesciems" turnīra tabulā ieņem sesto vietu.

Savukārt turnīrā par 9.-13. vietu sāpīgu neveiksmi piedzīvoja "BFS Reinards/Ropaži" komandas futbolisti. Mačā pret "Amoko/02" vienību viņi pēc pirmā puslaika bija vadībā 3:0, taču otrajā puslaikā vispirms zaudēja divus vārtus, tad palika skaitliskā mazākumā, bet pamatlaika priekšpēdējā minūtē bumba viņu vārtos ielidoja trešo reizi – 3:3.

Piektdien otrā posma turnīra pirmo spēli izbraukumā pret Ogres novada sporta centra komandu aizvadīs sporta kluba "Kengaroos"/Salaspils futbolisti.