Nākamnedēļ Olainē risināsies vērienīgie Latvijas Velo svētki

(Komentēt)
Nākamnedēļ Olainē risināsies vērienīgie Latvijas Velo svētki Foto: publicitātes
2017. gada 9. augusts, 14:00

20. augustā Olainē trešo gadu pēc kārtas norisināsies plašu atzinību guvušie Latvijas Velo svētki, kas vienkopus pulcēs lielus un mazus riteņbraukšanas entuziastus. Sacensību dalībnieki var izvēlēties kādu no četrām distancēm, kas patiks gan pieredzes bagātiem riteņbraukšanas profesionāļiem, gan arī visiem šī sporta veida cienītājiem.

Velo svētki Olainē priecēs dažāda vecuma un kvalifikācijas riteņbraucējus ar mērķi popularizēt riteņbraukšanas sportu Latvijā un veicināt iedzīvotāju iesaistīšanos aktīvās sporta nodarbībās, paaugstinot pašmāju riteņbraucēju meistarības līmeni un atbalstot aktīvu un veselīgu dzīvesveidu. Paralēli sacensībām Velo svētku apmeklētāji varēs baudīt arī plašu svētku izklaides programmu, pavadot aktīvu svētdienu brīvā dabā un noslēdzot vasaras sezonu pozitīvu emociju zīmē.

Kā šī gada jaunums sacensību programmā ir iekļauta velobraucēju iecienītā Veselības distance, kas tapusi, apvienojot pērnā gada MTB un Ģimeņu distances. Savukārt bērniem šosezon pirmo reizi tiks piedāvāta arī vēl nebijusi Dip Dap trase, ko mērot uz līdzsvara velosipēda.

Ikviens interesents jau šobrīd var pieteikt savu dalību kādā no četriem braucieniem: Sporta šosejas distancē (90 km), kas izaicinās augsti kvalificētus riteņbraucējus no visas Latvijas, Tautas šosejas distancē (45 km), kurā jau tradicionāli varēs startēt gan individuāli, gan komandas sastāvā, "Latvijas maiznieks" Veselības distancē (16 km), kas vienos dažāda vecuma riteņbraukšanas piekritējus, kā arī Bērnu braucienā (0,3-1 km), kura trase vedīs gar gleznaino Olaines Mežaparku.

Reģistrēties Latvijas Velo svētkiem Olainē var, aizpildot anketu mājas lapā www.maratoni.lv līdz 16. augustam. Piesakoties sacensībām iepriekš, dalības maksa Sporta un Tautas distancēs ir 20 eiro, Veselības distancē – 13 eiro, bet dalība Bērnu braucienā ir bez maksas. Kopējais sacensību naudas balvu fonds pārsniedz 1600 eiro.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Paziņoti "Spēlmaņu nakts 2018" balvu pretendenti. Visvairāk nomināciju tiek Latvijas Nacionālajam teātrim… twitter.com/i/web/status/1…
aprinkislv
Foto: Kas notiek Inčukalna gudrona dīķos aprinkis.lv/ekonomika/uzne… pic.twitter.com/CMEAHynH9C
aprinkislv
Mārcis Bendiks. Pecunia non olet jeb Nauda nesmird aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/Pza0aXlEW7

Twitter Citi raksta

sigulda_lv
Vasaras saulgriežu pasākumi Siguldas novadā: sigulda.lv/public/lat/jau… pic.twitter.com/JTtzB4nsu4
Adazu_novads
Uguns zieds Jāņuguns uzziedēšanas vakars Ādažos un Festivāla Baltica Novada diena 19.jūnijā goo.gl/NjxANH
Stopini_Latvia
Koncertā tiekas vairāk nekā 100 akordeonistu, kuri sapņo arī par dalību Dziesmu svētkos: lsm.lv/raksts/kultura…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018