Ķekavieši kļuvuši par Ghetto Floorball sezonas uzvarētājiem

(Komentēt) Galerija
Ķekavieši kļuvuši par "Ghetto Floorball" sezonas uzvarētājiem Foto: publicitātes
10. augusts, 11:35

Ar sīviem superfināliem Grīziņkalnā noslēdzies "Ghetto Floorball" 2017. gada vasaras regulārā sezona. Pieaugušo grupā negaidītu uzvaru izcīnīja komanda "777" no Ķekavas, kuras sastāvā spēlē Endijs Kleistrovs, Klāvs Jansons, Matīss Kristiāns Morozovs un Kristaps Laugalis.

Komanda "777" jau pērn bija starp pieaugušo grupas līderiem, taču šosezon komandā notika paaudžu maiņa, kas tomēr neietekmēja šīs komandas sniegumu, jo šosezon puišiem izdevās izcīnīt "Ghetto Floorball" vēsturē nebijušu dubulto triumfu – pirmo vietu gan regulārajā turnīrā, gan superfinālā, informēja rīkotāji.

Komandas spēlētāju sniegums tika novērtēts arī individuāli – Klāvs Jansons saņēma sezonas labākā spēlētāja titulu, par vērtīgāko spēlētāju superfināla cīņās tika atzīts Endijs Kleistrovs, savukārt Matīss Kristiāns Morozovs un Kristaps Laugalis, paralēli superfinālā startējot arī U-16 grupā, izcīnīja otro vietu. Par uzvaru superfinālā komanda "777" savā īpašumā ieguva biļetes uz Zviedrijas florbola superlīgas fināliem, kurus uzvarētājiem dāvāja Latvijas Florbola savienība.

Pieaugušo grupā superfinālā otrie palika komanda "Studenti", bet šogad trešajā vietā pagājušās sezonas čempioni – "Oxdog team/Posantre". "1 pret 1" formāta turnīrā par asfalta karali tika kronēts Matīss Kristiāns Morozovs, kurš superfinālā kāpa uz pjedestāla arī U-16 grupā.

Regulārā turnīra uzvarētāji balvās no Rīgas 1. Tālmācības vidusskolas saņēma braucienu uz pasaules čempionātu Dānijā, to šosezon arī izcīnīja komanda "777".

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Pierīgas vidusskolēni jau mācās valsts valodā aprinkis.lv/sabiedriba/izg… pic.twitter.com/C2WznSITIG
aprinkislv
Vienatnē pa Daugavu 312 kilometrus aprinkis.lv/sabiedriba/dzi… pic.twitter.com/VSs08VNUcn
aprinkislv
Pāvils Brūvers. Rudenīgas pārdomas aprinkis.lv/sabiedriba/dzi… pic.twitter.com/810IP3KK1h

Twitter Citi raksta

Stopini_Latvia
Stopiņu novada domes priekšsēdētāja apstiprināta par Rīgas plānošanas reģiona pārstāvi #LPS Novadu apvienības valdē stopini.lv/lv/jaunumi/pas…
Stopini_Latvia
Oktobrī uzsākta ceļa Lielkājas-Kalves pārbūve Vālodzēs bit.ly/2gJ3EgO pic.twitter.com/MxZmr808NF
Marupes_novads
Mārupes vidusskolas skolēni aicina noskatīties starptautiskam projektam radītu izrādi: goo.gl/bLzSwH pic.twitter.com/g8g3WwiDSo

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2017