Latvijas lepnums 2017

Ķekavieši kļuvuši par Ghetto Floorball sezonas uzvarētājiem

(Komentēt) Galerija
Ķekavieši kļuvuši par "Ghetto Floorball" sezonas uzvarētājiem Foto: publicitātes
10. augusts, 11:35

Ar sīviem superfināliem Grīziņkalnā noslēdzies "Ghetto Floorball" 2017. gada vasaras regulārā sezona. Pieaugušo grupā negaidītu uzvaru izcīnīja komanda "777" no Ķekavas, kuras sastāvā spēlē Endijs Kleistrovs, Klāvs Jansons, Matīss Kristiāns Morozovs un Kristaps Laugalis.

Komanda "777" jau pērn bija starp pieaugušo grupas līderiem, taču šosezon komandā notika paaudžu maiņa, kas tomēr neietekmēja šīs komandas sniegumu, jo šosezon puišiem izdevās izcīnīt "Ghetto Floorball" vēsturē nebijušu dubulto triumfu – pirmo vietu gan regulārajā turnīrā, gan superfinālā, informēja rīkotāji.

Komandas spēlētāju sniegums tika novērtēts arī individuāli – Klāvs Jansons saņēma sezonas labākā spēlētāja titulu, par vērtīgāko spēlētāju superfināla cīņās tika atzīts Endijs Kleistrovs, savukārt Matīss Kristiāns Morozovs un Kristaps Laugalis, paralēli superfinālā startējot arī U-16 grupā, izcīnīja otro vietu. Par uzvaru superfinālā komanda "777" savā īpašumā ieguva biļetes uz Zviedrijas florbola superlīgas fināliem, kurus uzvarētājiem dāvāja Latvijas Florbola savienība.

Pieaugušo grupā superfinālā otrie palika komanda "Studenti", bet šogad trešajā vietā pagājušās sezonas čempioni – "Oxdog team/Posantre". "1 pret 1" formāta turnīrā par asfalta karali tika kronēts Matīss Kristiāns Morozovs, kurš superfinālā kāpa uz pjedestāla arī U-16 grupā.

Regulārā turnīra uzvarētāji balvās no Rīgas 1. Tālmācības vidusskolas saņēma braucienu uz pasaules čempionātu Dānijā, to šosezon arī izcīnīja komanda "777".

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Inčukalnā @incukalnanovads @LatvianHorses svinīgi aizvadītas 10. Vislatvijas zirgu dienas aprinkis.lv/sports/item/39… pic.twitter.com/yFxUNlMLKe
aprinkislv
Sākusies dabas grāmatvedība Latvijā aprinkis.lv/sabiedriba/dzi… pic.twitter.com/1QRmLWG7yY
aprinkislv
Foto: Olainē aizvadīti trešie Latvijas Velo svētki aprinkis.lv/sports/item/39… pic.twitter.com/cTGDZRM4DR

Twitter Citi raksta

Saulkrastic
Saulkrastu TIC atkārtoti izdevis ceļvežus "Pāri četrām upēm" un "Vēsturiskie kūrorti un meditācija piejūras dabā".… twitter.com/i/web/status/8…
SalaspilsSporto
2.septembrī - Salaspils bērnu sporta svētki KARLSONS 2017 Salaspils sporta nama stadions Kā jau ierasts, jaunā... fb.me/2g5IrDPRH
sigulda_lv
Siguldas dzelzceļa staciju piepildīs klavieru skaņas: sigulda.lv/public/lat/jau… pic.twitter.com/5Lo4Bwj1Pl

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2017