Sestdien Jaunmārupē finišēs SEB MTB maratons

(Komentēt)
Sestdien Jaunmārupē finišēs SEB MTB maratons Foto: www.velo.lv
2017. gada 4. oktobris, 15:34

7. oktobrī Mārupes novadā tiks aizvadīts SEB kalnu riteņbraukšanas (MTB) maratona astotā posma sacensības, kuru laikā tiks noskaidroti sezonas kopvērtējuma uzvarētāji atlikušajās vecuma un meistarības grupās.

Sacensību rīkotāji parūpējušies par interesantām un aizraujošām distancēm, kas vedīs pa Jaunmārupes, Skultes un Brīvkalnu apkārtnes meža ceļiem un takām. Tāpat maršrutā iekļauts Beberbeķu dabas parks.

Kā pirmie plkst. 10.30 trasē Jaunmārupē dosies "Rasēns" bērnu brauciena dalībnieki. Šajā posmā reģistrācija visiem dalībniekiem būs bez maksas, turklāt pēc finiša katrs mazais dalībnieks saņems īpašu piemiņas medaļu.

Plkst. 12.00 starta šāviens tiks dots "Toyota Hybrid" distancei, bet 15 minūtes vēlāk trasē dosies "Virši–A" distances dalībnieki, arī veicot 40,8 kilometru garu distanci. Vairākās grupās cīņa par uzvaru atrisināsies Mārupes posmā.

Dienas noslēdzošais starts gaidāms plkst. 13.00, kad 25,9 kilometru garajā distancē dosies "Mammadaba" veselības brauciena dalībnieki, kuru vidū būs arī zēnu un meiteņu grupu braucēji, kas cīnīsies par uzvarām kā posmā, tā arī kopvērtējumā.

 

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Mālpilieša ceļojums uz Aļasku aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/jhT169BWLw
aprinkislv
Komentārs. Barikāžu ēnas negaist aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/105sMfj25a
aprinkislv
Pierīgas pašvaldības @Kekavas_novads laiž pasaulē projektu "Tūrisms kopā" aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/tJcC2Nujma

Twitter Citi raksta

ugunsdzeseji
Šogad ugunsdzēsēji glābēji jau vairākkārt ir steigušies palīgā cilvēkiem, kuriem uz ledus bija notikusi kāda nelaim… twitter.com/i/web/status/9…
Carnikavas_nov
Līdz 22. janvāra plkst. 17.30 ir iespēja iesniegt priekšlikumus pašvaldības saistošajiem noteikumiem. Vairāk inform… twitter.com/i/web/status/9…
Stopini_Latvia
Šovakar, 19:00, Ulbrokā pulcēsimies 1991. gada janvāra barikāžu notikumu atcerei pic.twitter.com/bIssK7COP2

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018