Allažos, Jūdažos un Morē notiks bezmaksas sporta nodarbības

(Komentēt)
Allažos, Jūdažos un Morē notiks bezmaksas sporta nodarbības Foto: publicitātes
2017. gada 4. oktobris, 16:59

Pateicoties Eiropas Sociālā fonda projektam "Esi vesels Siguldas novadā!", arī rudenī un ziemā tiks organizētas veselību veicinošas, bezmaksas sporta nodarbības ikvienam iedzīvotājam. No oktobra bezmaksas sporta nodarbības – cigun, kā arī izturības un koordinācijas treniņi – notiks Allažos, Jūdažos un Morē.

Siguldas Sporta centrs atgādina, ka rudens un ziemas mēnešos nevajadzētu aizmirst par aktīvu dzīvesveidu, jo saules gaismas un svaigā gaisa nepietiekamība bieži rada nogurumu, sliktu pašsajūtu un nomāktu garastāvokli.

Cigun nodarbības notiks 7. oktobrī un 4. novembrī plkst. 8.30 pie Allažu sporta centra, plkst. 10.00 pie Jūdažu sabiedriskā centra un plkst. 11.30 pie Mores tautas nama. Savukārt izturības un koordinācijas treniņi norisināsies 14. oktobrī un 11. novembrī Allažos plkst. 8.30, Jūdažos plkst. 10.00 un Morē plkst. 11.30.

Nodarbības vadīs Siguldas Sporta centra treneres Fanija Šitca un Anita Baumane. Lai piedalītos nodarbībās, iedzīvotājiem iepriekš nav jāpiesakās. Labu laikapstākļu gadījumā nodarbības notiks ārā, tādēļ treneres aicina iedzīvotājus līdzi ņemt piemērotu sporta apģērbu.

Plašāka informācija par bezmaksas sporta nodarbībām pieejama Siguldas Sporta centrā pa tālruni 25448860 vai Siguldas Sporta centra mājas lapā.

 

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Mālpilieša ceļojums uz Aļasku aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/jhT169BWLw
aprinkislv
Komentārs. Barikāžu ēnas negaist aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/105sMfj25a
aprinkislv
Pierīgas pašvaldības @Kekavas_novads laiž pasaulē projektu "Tūrisms kopā" aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/tJcC2Nujma

Twitter Citi raksta

ugunsdzeseji
Šogad ugunsdzēsēji glābēji jau vairākkārt ir steigušies palīgā cilvēkiem, kuriem uz ledus bija notikusi kāda nelaim… twitter.com/i/web/status/9…
Carnikavas_nov
Līdz 22. janvāra plkst. 17.30 ir iespēja iesniegt priekšlikumus pašvaldības saistošajiem noteikumiem. Vairāk inform… twitter.com/i/web/status/9…
Stopini_Latvia
Šovakar, 19:00, Ulbrokā pulcēsimies 1991. gada janvāra barikāžu notikumu atcerei pic.twitter.com/bIssK7COP2

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018