Logo
Drukāt šo lapu

Ulbrokas handbolisti ar zaudējumu sāk Latvijas pirmās līgas otrā posma turnīru

Zaudējumu Latvijas handbola pirmās līgas otrā posma turnīrā par 5.-7.vietu piektdien vakarā savās mājās piedzīvojuši Ulbrokas sporta kluba handbolisti. Šosezon viņiem atlikušas vēl trīs spēles.

Palikuši ārpus Latvijas pirmās līgas labāko četrinieka, Ulbrokas handbolisti spiesti samierināties ar turnīru par pēdējām trijām vietām pēc ranga otrās līgas kopvērtējumā. Pirmajā spēlē viņu pretinieki bija no ļoti pieredzējušiem spēlētājiem komplektētā “RPI-S” vienība.

Pirmā puslaika vidū uz vienu ulbrokiešu precīzo metienu pretinieki atbildēja ar sešiem un panāca 13:7 pārsvaru. Īsi pēc pārtraukuma mājinieki starpību samazināja līdz diviem vārtiem (15:13), taču tad ielaida trīs golus pēc kārtas un tuvāk sāncenšiem vairs netika. Četras minūtes pirms beigām vēl bija tikai 24:27, bet beigās – 26:30.

Astoņus vārtus Ulbrokas sporta kluba labā iemeta Ritvars Bērziņš, piecus – Dāvis Bērziņš, četrus – Andris Lazda.

Pirmās līgas otrās grupas turnīrā “RPI-S” ir desmit punkti, Ulbrokas SK – deviņi un ZRHK “Dobele”/DSS – astoņi.