Mārupes volejbolisti atguvuši Pierīgas čempionu titulu

(Komentēt)
Mārupes volejbolisti atguvuši Pierīgas čempionu titulu Foto: arhīvs
9. oktobris, 12:25

Pēc divu gadu pārtraukuma Pierīgas novadu sporta spēļu čempionu titulu atguvuši Mārupes novada volejbolisti, kuri uzvarēja abās spēlēs nedēļas nogalē Mārupes sporta kompleksā notikušajā finālturnīrā.

Nespējot nokomplektēt sastāvu Pierīgas četru labāko komandu turnīram, no dalības atteicās Babītes novada vienība. Līdz ar to ieplānotā izslēgšanas turnīra (divi pusfināli un finālspēles) vietā pārējās trīs komandas aizvadīja viena apļa turnīru. Tas izdevās itin intriģējošs, jo nevienā spēlē uzvarētāju noteikšanai ar trim setiem nepietika.

Laukuma saimnieki mārupieši turnīru sāka ar uzvaru četros setos pār pēdējo divu gadu Pierīgas sporta spēļu čempioniem Stopiņu novada volejbolistiem – 3:1 (12:25, 25:14, 25:19, 25:9). Nākamajā spēlē Stopiņu komanda piedzīvoja vēl vienu zaudējumu pret Ķekavas novada komandu 2:3 (18:25, 25:23, 25:19, 19:25, 13:15) un palika trešajā vietā.

Līdz ar to čempionu titula ieguvēji kļuva zināmi Mārupes un Ķekavas komandu savstarpējā spēlē. Mājinieki, uzvarējuši pirmajā un zaudējuši otrajā setā, abu nākamo setu galotnē bija mazliet veiksmīgāki un svinēja uzvaru 3:1 (25:16, 21:25, 25:23, 25:23).

Turnīra kopvērtējumā ceturto vietu ieguva Babītes novads, bet dalītu piekto vietu – priekšsacīkšu turnīru neveiksminieki Salaspils un Mālpils novadu volejbolisti.

Svētdien, 15. oktobrī, no plkst. 10.00 Tīraines sporta kompleksā notiks Pierīgas novadu sporta spēļu volejbola turnīrs dāmām, kuram pieteikušās četras komandas no Mārupes, Krimuldas, Babītes un Ropažu novadiem. Bet dienu iepriekš Saulkrastos norisināsies Pierīgas novadu sacensības šautriņu mešanā.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Olaines novadā – tikai vienu vidusskolu? aprinkis.lv/sabiedriba/izg… pic.twitter.com/B89WiT29C8
aprinkislv
Māris Zanders. Dažas pārdomas, pirms sākas iepirkšanās drudzis aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/Knxe2p0z8l
aprinkislv
Foto: Putnu portreti un mākoņainavas aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/vC4BTSO9aN

Twitter Citi raksta

JurmalaLV
Gada sportisti Jūrmalā – Tīna Laura Graudiņa un Aleksandrs Samoilovs jurmala.lv/lv/sabiedriba/… pic.twitter.com/XSRALcgQMO
Ikskilelv
Aicinām pieteikt saldumu paciņu saņemšanai Ikšķiles novadā deklarētos bērnus, kuri neapmeklē pirmsskolas izglītība… twitter.com/i/web/status/9…
Sigulda_Thrills
Ar saukli Ziemasspēki nāk" Siguldā norisināsies Ziemassvētku pasākumi un koncerti- m.facebook.com/story.php?stor… pic.twitter.com/F9ACZNGLGi

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2017