Mārupes volejbolisti atguvuši Pierīgas čempionu titulu

(Komentēt)
Mārupes volejbolisti atguvuši Pierīgas čempionu titulu Foto: arhīvs
9. oktobris, 12:25

Pēc divu gadu pārtraukuma Pierīgas novadu sporta spēļu čempionu titulu atguvuši Mārupes novada volejbolisti, kuri uzvarēja abās spēlēs nedēļas nogalē Mārupes sporta kompleksā notikušajā finālturnīrā.

Nespējot nokomplektēt sastāvu Pierīgas četru labāko komandu turnīram, no dalības atteicās Babītes novada vienība. Līdz ar to ieplānotā izslēgšanas turnīra (divi pusfināli un finālspēles) vietā pārējās trīs komandas aizvadīja viena apļa turnīru. Tas izdevās itin intriģējošs, jo nevienā spēlē uzvarētāju noteikšanai ar trim setiem nepietika.

Laukuma saimnieki mārupieši turnīru sāka ar uzvaru četros setos pār pēdējo divu gadu Pierīgas sporta spēļu čempioniem Stopiņu novada volejbolistiem – 3:1 (12:25, 25:14, 25:19, 25:9). Nākamajā spēlē Stopiņu komanda piedzīvoja vēl vienu zaudējumu pret Ķekavas novada komandu 2:3 (18:25, 25:23, 25:19, 19:25, 13:15) un palika trešajā vietā.

Līdz ar to čempionu titula ieguvēji kļuva zināmi Mārupes un Ķekavas komandu savstarpējā spēlē. Mājinieki, uzvarējuši pirmajā un zaudējuši otrajā setā, abu nākamo setu galotnē bija mazliet veiksmīgāki un svinēja uzvaru 3:1 (25:16, 21:25, 25:23, 25:23).

Turnīra kopvērtējumā ceturto vietu ieguva Babītes novads, bet dalītu piekto vietu – priekšsacīkšu turnīru neveiksminieki Salaspils un Mālpils novadu volejbolisti.

Svētdien, 15. oktobrī, no plkst. 10.00 Tīraines sporta kompleksā notiks Pierīgas novadu sporta spēļu volejbola turnīrs dāmām, kuram pieteikušās četras komandas no Mārupes, Krimuldas, Babītes un Ropažu novadiem. Bet dienu iepriekš Saulkrastos norisināsies Pierīgas novadu sacensības šautriņu mešanā.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Ulbrokas @FSMasters @Stopini_Latvia florbolistu ceļš pretī EuroFloorballCup apstājas pusfinālā… twitter.com/i/web/status/9…
aprinkislv
LBL: Ķekava, Carnikava un Saulkrasti turpina uzvarēt, Sigulda turpina zaudēt aprinkis.lv/zinas/item/409… pic.twitter.com/VJc6anJTyo
aprinkislv
Māksla un mūzika Siguldas Baltajā flīģelī @baltaisfligelis @sigulda_lv aprinkis.lv/zinas/item/409… pic.twitter.com/xyoourKNYj

Twitter Citi raksta

NBD_LV
Labs darbs, kas padarīts! Uzmanības centrā Latvijas seklekcijas labākie rezultāti, Lielvārdes jostas motīvos... fb.me/27sQtFZ3o
Stopini_Latvia
21. un 22. oktobrī Stopiņu novada ''Jugla 1'' apkārtnē notiks apmācības zemessargiem stopini.lv/lv/jaunumi/nov…
Saulkrastic
Ieskaties padomos, kā izmantot rudens lapas savā labā! ow.ly/DJrb30g0B1u pic.twitter.com/ZsI3TqAkj9

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2017