Skeletoniste Priedulēna olimpisko sezonu sāk ar 16. vietu Leikplesidā

(Komentēt)
Skeletoniste Priedulēna olimpisko sezonu sāk ar 16. vietu Leikplesidā Foto: ekrānšāviņš no ibsf.org
9. novembris, 18:14

Latvijas labākā skeletoniste siguldiete Lelde Priedulēna, startējot ar nopietnu savainojumu, ierindojusies 16. vietā Pasaules kausa izcīņas pirmā posma sacensībās Leikplesidas trasē ASV.

Pēc pirmā brauciena Lelde, kura, ieņēma desmito vietu, līderei Janīnai Flokai no Austrijas zaudējot 0,79 sekundes. Taču otrajā braucienā siguldiete pieļāva vairākas kļūdas un summā noslīdēja uz 16. pozīciju.

Par Pasaules kausa izcīņas pirmā posma uzvarētāju kļuva Floka, bet Priedulēna divu mēģinājumu summā no viņas atpalika par pusotru sekundi.

Jāatgādina, ka Lelde augustā treniņa laikā pārrāva ceļgala krusteniskās saites, taču izšķīrās pirms olimpiskās sezonas neveikt operāciju, kas prasītu ilgstošu atveseļošanos.

Piektdien plkst. 15.30 pēc Latvijas laikā sezonas pirmās sacensības sāks skeletonisti, arī brāļi Martins un Tomass Dukuri.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Aicina piedalīties Vidzemes piekrastes tūrisma tīklošanās seminārā @Saulkrastu_nov @Saulkrastic… twitter.com/i/web/status/9…
aprinkislv
Simts gadi šokolādes konfekšu vēsturē Latvijā aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/Xr2XjThQ0w
aprinkislv
Goda jūrmalnieka titulu šogad saņem uzņēmējs Lauris Aleksejevs un treneris Genādijs Samoilovs… twitter.com/i/web/status/9…

Twitter Citi raksta

Carnikavas_nov
"Aizliegtais paņēmiens" iedvesmu operācijai “Barona ielas bruģis” smēlies Carnikavas nov. rīcībā, liekot būvniekam… twitter.com/i/web/status/9…
Saulkrastic
RT @akprodmedia: Latvijas karoga pacelšana Saulkrastos: youtu.be/djR23gSLApA?a, #Saulkrasti
Stopini_Latvia
Pabeigta Līdumnieku ielas posma pārbūve Sauriešos bit.ly/2zVzsKt pic.twitter.com/iAyInuPjA1

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2017