Kamaniņu braucēju otrajās treniņsacensībās Phjončhanā uzvar Aparjods, Cauce un brāļi Šici

(Komentēt)
Kamaniņu braucēju otrajās treniņsacensībās Phjončhanā uzvar Aparjods, Cauce un brāļi Šici Foto: www.kamanas.lv
10. novembris, 15:44

Piektdien Phjončhanas treniņnometnes pirmspēdējā treniņu dienā Latvijas kamaniņu sporta izlase aizvadīja otros kontrolbraucienus jeb iekšējās kvalifikācijas sacensības, kas sniedz iespēju iegūt punktus un kvalificēties 2018. gada ziemas olimpiskajām spēlēm Dienvidkorejā.

Šoreiz vīru konkurencē pārāks izrādījās Kristers Aparjods no Saulkrastiem (1:37,159), aiz sevis atstājot ceturtdienas sacensību uzvarētāju siguldieti Ināru Kivlenieku (1:37.172). Trešajā vietā bija Riks Kristens Rozītis (1:37,464), bet aiz viņa – Artūrs Dārznieks un Kristaps Mauriņš, informēja Latvijas Kamaniņu sporta federācijā.

Dāmu konkurencē atkal ātrākā bija krimuldiete Elīza Cauce (1:34.848), kura apsteidza Kendiju Aparjodi (1:35,401), Ullu Zirni (1:35,945) un Elīnu Ievu Vītolu (1:36,004). Savukārt divvietīgajās ekipāžās piektdien pārāki bija Andris Šics un Juris Šics (1:34,362), otrie Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš (1:34,763), bet trešie, tāpat kā vakar, Kristens Putins un Imants Marcinkēvičs.

Latvijas izlases galvenais treneris Kaspars Dumpis atzinis, ka nav līdz galam apmierināts ar rezultātiem, bet priecē tas, ka sportistiem ir izdevies veikt arī ļoti labus braucienus.

"Kontroltreniņi notika divas dienas pēc kārtas nedēļas beigās, jo sākumā mēs daudz testējām kamanas. Noslēdzošajā treniņā būs stafetes braucieni. Nevaru teikt, ka esmu ļoti apmierināts ar sasniegtajiem rezultātiem, jo daļa sportistu tā arī līdz galam netika galā ar trasi, kaut gan katram ir izdevies veikt arī pāris ļoti labus braucienus. Trase ir izbraucama, bet jābrauc ļoti precīzi un, lai iegūtu labu laiku, trase ir jāiemīl. Kā arī braucot jāspēj atslābināties, kas dod papildus paātrinājumu un labāku finiša laiku. Mums jāturpina strādāt, lai uzlabotu braukšanas prasmes trasēs, kurās nav spiediena virāžās (tāda ir tieši šī trase). Tāpat arī jāpilnveido tehnika, lai trasēs, kurās nav liela spiediena virāžās, kamanas būtu vēl stabilākas un ātrākas."

Jau 18. un 19. novembrī Latvijas izlase piedalīsies Pasaules kausa pirmā posma sacensībās Austrijas trasē Īglsā/Insbrukā.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Aicina piedalīties Vidzemes piekrastes tūrisma tīklošanās seminārā @Saulkrastu_nov @Saulkrastic… twitter.com/i/web/status/9…
aprinkislv
Simts gadi šokolādes konfekšu vēsturē Latvijā aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/Xr2XjThQ0w
aprinkislv
Goda jūrmalnieka titulu šogad saņem uzņēmējs Lauris Aleksejevs un treneris Genādijs Samoilovs… twitter.com/i/web/status/9…

Twitter Citi raksta

Carnikavas_nov
"Aizliegtais paņēmiens" iedvesmu operācijai “Barona ielas bruģis” smēlies Carnikavas nov. rīcībā, liekot būvniekam… twitter.com/i/web/status/9…
Saulkrastic
RT @akprodmedia: Latvijas karoga pacelšana Saulkrastos: youtu.be/djR23gSLApA?a, #Saulkrasti
Stopini_Latvia
Pabeigta Līdumnieku ielas posma pārbūve Sauriešos bit.ly/2zVzsKt pic.twitter.com/iAyInuPjA1

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2017