Kamaniņu braucēju otrajās treniņsacensībās Phjončhanā uzvar Aparjods, Cauce un brāļi Šici

(Komentēt)
Kamaniņu braucēju otrajās treniņsacensībās Phjončhanā uzvar Aparjods, Cauce un brāļi Šici Foto: www.kamanas.lv
2017. gada 10. novembris, 15:44

Piektdien Phjončhanas treniņnometnes pirmspēdējā treniņu dienā Latvijas kamaniņu sporta izlase aizvadīja otros kontrolbraucienus jeb iekšējās kvalifikācijas sacensības, kas sniedz iespēju iegūt punktus un kvalificēties 2018. gada ziemas olimpiskajām spēlēm Dienvidkorejā.

Šoreiz vīru konkurencē pārāks izrādījās Kristers Aparjods no Saulkrastiem (1:37,159), aiz sevis atstājot ceturtdienas sacensību uzvarētāju siguldieti Ināru Kivlenieku (1:37.172). Trešajā vietā bija Riks Kristens Rozītis (1:37,464), bet aiz viņa – Artūrs Dārznieks un Kristaps Mauriņš, informēja Latvijas Kamaniņu sporta federācijā.

Dāmu konkurencē atkal ātrākā bija krimuldiete Elīza Cauce (1:34.848), kura apsteidza Kendiju Aparjodi (1:35,401), Ullu Zirni (1:35,945) un Elīnu Ievu Vītolu (1:36,004). Savukārt divvietīgajās ekipāžās piektdien pārāki bija Andris Šics un Juris Šics (1:34,362), otrie Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš (1:34,763), bet trešie, tāpat kā vakar, Kristens Putins un Imants Marcinkēvičs.

Latvijas izlases galvenais treneris Kaspars Dumpis atzinis, ka nav līdz galam apmierināts ar rezultātiem, bet priecē tas, ka sportistiem ir izdevies veikt arī ļoti labus braucienus.

"Kontroltreniņi notika divas dienas pēc kārtas nedēļas beigās, jo sākumā mēs daudz testējām kamanas. Noslēdzošajā treniņā būs stafetes braucieni. Nevaru teikt, ka esmu ļoti apmierināts ar sasniegtajiem rezultātiem, jo daļa sportistu tā arī līdz galam netika galā ar trasi, kaut gan katram ir izdevies veikt arī pāris ļoti labus braucienus. Trase ir izbraucama, bet jābrauc ļoti precīzi un, lai iegūtu labu laiku, trase ir jāiemīl. Kā arī braucot jāspēj atslābināties, kas dod papildus paātrinājumu un labāku finiša laiku. Mums jāturpina strādāt, lai uzlabotu braukšanas prasmes trasēs, kurās nav spiediena virāžās (tāda ir tieši šī trase). Tāpat arī jāpilnveido tehnika, lai trasēs, kurās nav liela spiediena virāžās, kamanas būtu vēl stabilākas un ātrākas."

Jau 18. un 19. novembrī Latvijas izlase piedalīsies Pasaules kausa pirmā posma sacensībās Austrijas trasē Īglsā/Insbrukā.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Aptauja Ikšķilē @Ikskilelv . Vai atbalstāt azartspēļu pilnīgu aizliegumu? aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/GFikdq3y9k
aprinkislv
Vasaras saulgriežu svētki Turaidā @TURAIDASmuzejs – starptautiskā folkloras festivāla Baltica 2018 noslēgums… twitter.com/i/web/status/1…

Twitter Citi raksta

ATD_LV
Lai iedzīvotājiem būtu iespēja apmeklēt Vasaras saulgriežu svētkus Turaidas muzejrezervātā, 21. un 22.jūnijā tiks n… twitter.com/i/web/status/1…
Saulkrastic
Šovasar, savu 21 dzimšanas dienu svinēs plašākais džeza mūzikas festivāls Latvijā. tinyurl.com/y7h4joybtwitter.com/i/web/status/1…
Adazu_novads
Līgo laukumā atvērta bezmaksas publiskā tualete. goo.gl/79jWLc pic.twitter.com/j0ehJ0IgWH

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018