Pierīgas novadu sporta spēles noslēgušās ar Ropažu zolmaņu un Mārupes novada uzvarām

(Komentēt)
Ropažu novada kvartets Viktors Rode, Ingus Pinkovskis, Ivars Mazurkēvičs un Ārija Kaļiņina Ropažu novada kvartets Viktors Rode, Ingus Pinkovskis, Ivars Mazurkēvičs un Ārija Kaļiņina Foto: Evita Eglāja, Ropažu sporta centrs
2017. gada 13. novembris, 13:05

Pierīgas novadu sporta spēļu šāgada pēdējās sacensībās – zolītes turnīrā Mārupē – pirmo vietu izcīnīja Ropažu novada komanda. Otro vietu ieguva mājinieki mārupieši, kuri līdz ar to garantēja savam novadam kārtējo uzvaru Pierīgas spēļu kopvērtējumā.

Zolītes turnīrā, atbilstoši nolikumam, katru komandu pārstāvēja trīs vīri un viena dāma, kuri vecāki par 18 gadiem. Sacensības notika pēc Šveices spēļu sistēmas – sešās kārtas pa 24 partijām katrā kārtā. Katrā kārtā vietu ieguvēji saņēma noteiktu punktu skaitu, kurus summējot, tika noteikta veiksmīgākā komanda.

Šogad par tādu kļuva Ropažu novada kvartets Viktors Rode, Ingus Pinkovskis, Ivars Mazurkēvičs un Ārija Kaļiņina, kas summā savāca 88 punktus. Par trim punktiem no uzvarētājiem atpalika Mārupes zoles meistari, bet trešo vietu ieņēma Mālpils komanda (83 p.).

Tālākajās vietās ierindojās Salaspils (78), Baldone (77), Saulkrasti (74), Babīte (73), Ķekava (71), Olaine (65), Krimulda (58) un Stopiņi (40).

Individuālajā vērtējumā labākos rezultātus sasniedza Māris Skuška no Mārupes, Jānis Lelis no Saulkrastiem un Normunds Dāvidsons no Salaspils, bet dāmām – Fidānija Dubrovska no Ķekavas, Ārija Kaļiņina no Ropažiem un Linda Upmale no Mārupes.

Pierīgas novadu sporta spēļu kopvērtējumā noslēgušās ar kārtējo Mārupes novada komandas uzvaru. Vērtējot visus šāgada sacensību rezultātus, mārupiešus summā pārspēja gan Babītes, gan Ropažu novadi, taču, atbilstoši spēļu nolikumam, noslēguma kopvērtējumā tika ņemti vērā 11 labākie no 18 sacensību rezultātiem, un pēc šī rādītāja Mārupei pienācās pirmā vieta (201 p.), Ropažiem otrā (188 p.) un Babītei godalgotā trešā vieta (187 p.). Pirms gada ropažnieki bija trešie aiz Babītes novada.

Tālākās vietas kopvērtējumā ieņēma spēļu galveno rīkotāju Pierīgas Izglītības, kultūras un sporta pārvaldē nepārstāvētais Salaspils novads (169,5 p.), kā arī Saulkrasti (163), Baldone (162), Mālpils (153,5), Stopiņi (152), Krimulda (145), Ķekava (95), Olaine (79), Sēja (76), Ādaži (52), Sigulda (30), Inčukalns (24) un Carnikava (14). Jāatgādina, ka ne visi Pierīgas novadi ietilpst Pierīgas Izglītības, kultūras un sporta pārvaldē, tādēļ piedalās tikai daļā sacensību vai atsevišķos posmos.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Ivars Āboliņš: Latvijas Radio šā gada budžets plānots pēc pavisam citiem principiem aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/PI67fgqYQQ
aprinkislv
@Dzintris Kolāts. Komentārs. Cik bieži labāk ir nezināt aprinkis.lv/component/k2/i…
aprinkislv
Pērn sarkanais gailis Pierīgas novados dziedājis retāk aprinkis.lv/sabiedriba/kri… pic.twitter.com/S6yK4gBPqV

Twitter Citi raksta

Stopini_Latvia
Janvārī Ulbrokas bibliotēka aicina iepazīt simbolus, zīmes, rakstus un Stopiņu novada tautastērpu… twitter.com/i/web/status/9…
Stopini_Latvia
Aptaujas rezultāti par Ulbrokas apļa labiekārtojumu bit.ly/2DLAwQC pic.twitter.com/K2nNjTMYl4
Sigulda_Thrills
Ziemas garšu svinēšanas pasākumā varēs mieloties ar tādiem gardumiem kā grilēti nēģi, dry – age liellopgaļas burger… twitter.com/i/web/status/9…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018