"Salaspilij" neizdodas iekļūt Telpu futbola virslīgas finālā

Foto - TFK "Salaspils" Foto - TFK "Salaspils"

Piedzīvojot trīs zaudējumus “Optibet” Telpu futbola virslīgas pusfināla sērijā pret “RFS Futsal” komandu, finālā nav izdevies iekļūt telpu futbola klubam (TFK) “Salaspils”.

Pirmajā spēlē līdz pirmā puslaika vidum “Salaspils” zaudēja 1:4 un, lai arī divas minūtes pirms beigām samazināja starpību līdz 3:4, piekāpās 3:5.

Otrajā mačā Salaspils sporta namā mājinieki pirmie izvirzījās vadībā, taču pārtraukumā devās jau iedzinējos 1:3 un beigās zaudēja 3:7.

Sestdien trešajā spēlē Rīgā “RFS” 8.minūtē bija vadībā 2:0 un vairāk nevienus vārtus neguva, tomēr ar to viņiem izrādījās pietiekami. Otrajā puslaikā salaspilieši vienus vārtus atguva, pēdējās minūtēs nepārtraukti uzbruka, tomēr izlīdzināt rezultātu nespēja – 1:2 un sērijā līdz trim uzvarām 0:3.