Vasiļjevs un Ņikitina ar augstvērtīgiem rezultātiem Mārupē kļūst par Latvijas čempioniem daiļslidošanā

(Komentēt) Video
Vasiļjevs un Ņikitina ar augstvērtīgiem rezultātiem Mārupē kļūst par Latvijas čempioniem daiļslidošanā Foto: ekrānšāviņš no youtube.com; video - Dailslidosana Latvia
4. decembris, 10:31

Latvijas daiļslidotāji Deniss Vasiļjevs un Diāna Ņikitina svētdien Mārupes ledus hallē pieticīgā konkurencē, bet ar augstvērtīgiem rezultātiem tika kronēti par Latvijas čempioniem.

Vasiļjevs pieaugušo vīriešu konkurencē sacensībās bija vienīgais dalībnieks. Sestdien īsajā programmā viņš par savu priekšnesumu nopelnīja 86,97 punktus, kamēr svētdien sekojošajā izvēles programmā viņam 150,85 punkti. Summā Latvijas sportists līdz ar to nopelnīja 237,82 punktus, par tikai nedaudz vairāk ka punktu atpaliekot no personīgā rekorda.


Savukārt Ņikitina īsajā programmā sestdien nopelnīja 58,08 punktus, bet izvēles programmā nopelnīja 124,96, par Latvijas čempioni kļūstot ar 183,04 punktiem. Viņas vienīgā konkurente šajās sacensībās bija Darja Šatibelko, kura abu programmu summā ieguva tieši 114 punktus.

Zīmīgi, ka Ņikitinas uzrādītais rezultāts būtu jauns personīgais rekords, taču Latvijas čempionātā iegūtie punkti šajā rādītājā netiek skaitīti. Pašreiz viņas rekords ir 165,60 punkti.

Sākotnēji bija paredzēts, ka sieviešu sacensībās varētu startēt arī šo sezonu neveiksmīgi iesākusī Angelina Kučvaļska, tomēr veselības problēmu dēļ viņa nestartēja.


Savukārt junioru konkurencē par Latvijas čempioniem kļuva Kims Georgs Pavlovs un Anete Lāce, kamēr deju pāru konkurencē kā vienīgie sacensībās piedalījās Aurēlija Ipolito un Malkolms Džonss.

Pērn par Latvijas čempioniem pieaugušo konkurencē kļuva tieši Vasiļjevs un Kučvaļska.

Latvijai ceļazīmi uz nākamā gada februārī gaidāmajām Phjončhanas olimpiskajām spēlēm ar izcīnītu 22. vietu pasaules čempionātā pavasarī nodrošināja Kučvaļska, tiesa, šosezon viņa startē ļoti pieticīgi, tāpēc pēdējā laikā tiek prognozēts, ka pie ceļazīmes tiks Ņikitina.

Latvijas Slidošanas asociācija (LSA) noteikusi, ka izvēloties sportisti, kura dosies uz olimpiskajām spēlēm, tiks vērtēti divi labākie rezultāti ISU Izaicinājuma sērijas sacensībās, bet pašlaik Ņikitina izvirzījusies neapstrīdamas favorītes lomā. Gadījumā, ja rezultāti būs līdzvērtīgi, priekšroka tiks dota ceļazīmi izcīnījušajai Kučvaļskai.

Latvija ziemas olimpiskajās spēlēs daiļslidošanā nav tikusi pārstāvēta jau kopš 1994. gada, tomēr februāra sacensībās Latvijai būs viena vieta vīru un dāmu konkurencē.

Vasiļjevs, kurš augustā nosvinēja pilngadību, pavasarī izcīnīja 14. vietu pasaules čempionātā, kas ļāva Latvijai garantēt ceļazīmi uz olimpiskajām spēlēm.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Foto: Putnu portreti un mākoņainavas aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/vC4BTSO9aN
aprinkislv
@Valsts_policija : Vērienīgu meklēšanas pasākumu laikā par plānotu slepkavību Mālpilī @malpils_lv aizturēts vīrietis aprinkis.lv/sabiedriba/kri…
aprinkislv
Muzikālā izrāde Grinča Ziemassvētki ciemosies Mālpilī, Ādažos, Mārupē un Baložos aprinkis.lv/zinas/item/419… pic.twitter.com/Iz3K13JhxR

Twitter Citi raksta

JurmalaLV
Gada sportisti Jūrmalā – Tīna Laura Graudiņa un Aleksandrs Samoilovs jurmala.lv/lv/sabiedriba/… pic.twitter.com/XSRALcgQMO
Ikskilelv
Aicinām pieteikt saldumu paciņu saņemšanai Ikšķiles novadā deklarētos bērnus, kuri neapmeklē pirmsskolas izglītība… twitter.com/i/web/status/9…
Sigulda_Thrills
Ar saukli Ziemasspēki nāk" Siguldā norisināsies Ziemassvētku pasākumi un koncerti- m.facebook.com/story.php?stor… pic.twitter.com/F9ACZNGLGi

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2017