Pārspēj lauvas, zaudē oligarhiem. Pierīgas florbola klubi turpina cīņas Rīgas čempionātā

(Komentēt)
Pārspēj "lauvas", zaudē "oligarhiem". Pierīgas florbola klubi turpina cīņas Rīgas čempionātā Foto: arhīvs
2017. gada 13. decembris, 12:30

Nedēļas sākumā ar Pierīgas klubu piedalīšanos aizvadītas divas Rīgas florbola čempionāta spēles. Zaudējumu kārtējā cīņā piedzīvoja florbola klubs "Carnikava", toties FK "Ikšķile" tika pie uzvaras.

Carnikavieši savās mājās uzņēma komandu "Oligarhi" un pēc pirmajām desmit minūtēm bija vadībā 3:1, taču neveiksmīgi aizvadīja otro trešdaļu un trešā perioda sākumu, ielaižot sešus vārtus pēc kārtas, un beigās piedzīvoja zaudējumu 6:9.

Labāk veicās FK "Ikšķile" florbolistiem, kuri savās mājās pārspēja "Rīgas lauvas". Cīņas gaitā viņi bija vadībā ar triju vārtu pārsvaru (4:1, 5:2), tad nonāca zaudētājos (5:6, 7:8, 8:9), tomēr pēdējās desmit minūtēs iemeta divus vārtus un svinēja uzvaru 10:9. Mājiniekiem sešus rezultativitātes punktus nopelnīja Alvis Dāle (2+4), pa divām reizēm precīzi bija arī Raimonds Zemzāle un Alens Jankovskis.

Rīgas čempionāta turnīra tabulā 13 komandu konkurencē no Pierīgas komandām visaugstāk – piektajā pozīcijā – ir Saulkalnes florbolisti. Vienu vietu zemāk ir FK "Carnikava", bet FK "Ikšķile" ir astotajā vietā.

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Paziņoti "Spēlmaņu nakts 2018" balvu pretendenti. Visvairāk nomināciju tiek Latvijas Nacionālajam teātrim… twitter.com/i/web/status/1…
aprinkislv
aprinkislv
Mārcis Bendiks. Pecunia non olet jeb Nauda nesmird aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/Pza0aXlEW7

Twitter Citi raksta

sigulda_lv
No 23.jūnija līdz 13.jūlijam, tehniskā pārtraukuma laikā, būs slēgts Siguldas Sporta centra peldbaseins un Ūdens at… twitter.com/i/web/status/1…
sigulda_lv
Vasaras saulgriežu pasākumi Siguldas novadā: sigulda.lv/public/lat/jau… pic.twitter.com/JTtzB4nsu4